INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 17.11.2019.

Poniedziałek 18.11.
7.00 +Stanisław Kubas od Ireny i Edwarda Kotula z rodziną.

18.00 +Władysław i Władysława (f) Lupa, Maria i Zbigniew Klimas.

Wtorek 19.11.
18.00 +Paweł i Damian Panek.

Środa 20.11.
7.00 +Kazimierz i Katarzyna Kotula wraz z synami, Stanisław Kubas.

18.00 +Bronisław i Maria Kotula, Anna Janik i zmarli z rodziny.

Czwartek 21.11.
7.00 +Adam Tyrała od szwagra Henryka z rodziną.

18.00 +Janusz Garlacz.

Piątek 22.11.
7.00 +Maria Wolak od sąsiadów.

18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog. dla rodziny Szczepaniec, Dziadkowiec i Haras.

Sobota 23.11.
7.00 +Maria Bandoła od Anity Szczypczyk z rodziną.

18.00 O Boż błog. dla Adama Mazgaj w 1 rocz. ur.

Niedziela 24.11.

8.00 +Józef, Aniela i Teofil Madej i zmarłych rodziców.

11.00 +Tomasz Pala i ks. Kazimierz Popławski.

15.00 +Jan Kotula od rodziny Kotula i Kubas.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.11.2019.

  1. Codziennie będziemy odmawiać litanię do Chrystusa Króla przed każdą wieczorną mszą świętą aż do 23-go listopada.
  2. Organizowany jest wyjazd na nocne czuwanie do Częstochowy. Wyjazd 29-go listopada o godz. 17.45. Koszt wynosi 30zł. Zapisy u p. Kazimiery Cora lub p. Beaty Grabowskiej codziennie po wieczornej mszy świętej.
  3. Zgodnie z zarządzeniem arcybiskupa Marka Jędraszewskiego dzisiaj po każdej mszy świętej zbiórka przed kościołem na organizację Światowego Dnia Ubogich.

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 10.11.2019.

Poniedziałek 11.11.
7.00 O dar gorliwości apostolskiej dla ks. Marcina, aby wiernie służył Kościołowi i Ojczyźnie, aby całkowicie był oddany Jezusowi przez Maryję.

18.00 +Tadeusz Bandoła od syna Fryderyka.

Wtorek 12.11.
7.00 +Maria Bandoła w 3-cią rocznicę śmierci.

18.00 +Anna Wcisło w 16-tą rocz. śmierci i zmarłych z rodziny.

Środa 13.11.
7.00 +Józef, Anna, Eugeniusz Madej.

18.00 +Teresa Klimas.

Czwartek 14.11.
7.00 +Józefa Wrzoszczyk od sąsiadów.

18.00 Msza święta od ks. kanonika Edwarda o Boże błog., wytrwałość oraz żarliwość w modlitwie dla Margaretek a także o dalszy ich rozwój.

Piątek 15.11.
7.00 +Stanisław Kubas od Agnieszki i Szymona Sikorskich.

18.00 O odzyskanie zdrowia dla Beaty.

Sobota. 16.11.
7.00 +Sylwester Kłyś w 1-szą rocz. śm.

18.00 +Aleksandra (f) i Stefan Kurek.

Niedziela.17.11.

8.00 +Fryderyk Wrzoszczyk w 7 rocz. śm.,

11.00 +Krystyna i Piotr Kotula.

15.00 rez.