Ogłoszenia duszpasterskie, 10 lutego 2019 – 5 Niedziela Zwykła

W kalendarzu liturgicznym:

• W poniedziałek – wspomnienie NMP z Lourdes i XXVII Światowy Dzień Chorego. Róża MB z Lourdes zaprasza do wspólnej modlitwy kwadrans przed wieczorną Mszą św.
  • W czwartek – święto Świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy.
  1. Obchodzącym w tym tygodniu Imieniny i ważne rocznice życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa.
  2. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na składkę i do kopert na potrzeby naszego kościoła.
  3. W środę 13- go lutego o 1730 zapraszamy naszych parafian na Różaniec fatimski, który poprowadzi Róża Matki Bożej z Lourdes.
  4. W piątek o 1730 pomodlimy się wspólnie do Bożego Miłosierdzia przy ołtarzu Bożego Miłosierdzia.
  5. Zachęcamy do czytania pracy katolickiej. Na stoliku przed zakrystią znajdziemy: „Gościa niedzielnego”, „Niedzielę” i „Źródło”. W „Gościu niedzielnym” warto przeczytać dlaczego Maryja płakała nad światem, czyli o niezwykle mocnym zarówno w formie jak i w treści orędziu Matki Bożej z Akity w Japonii.
  6. Całej rodzinie parafialnej oraz gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.
Posted in Aktualności.