Ogłoszenia duszpasterskie, 11 stycznia 2015 – Święto Chrztu Pańskiego.

1. Kalendarz liturgiczny:

• Kończy się okres Narodzenia Pańskiego
  • W sobotę – wspomnienie św. Antoniego, opata

2. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny i ważne rocznice, życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa wypraszanego za przyczyną świętych patronów.

3. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na składkę i do kopert na potrzeby naszego kościoła a szczególnie na spłatę ogrzewania elektrycznego w kościele.

4. Z serca dziękujemy Małgorzacie Jamróz, Małgorzacie Paciorek i Agacie Cichoń, które pięknie przygotowały kościół na dzisiejszą niedzielę, a w nadchodzącym tygodniu prosimy rodziny z kolejnych trzech domów.

5. Przed zakrystią znajduje się prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela, Źródło, Amicus. W Gościu Niedzielnym warto m. in. przeczytać o tym, jak Polak z Zakonu Maltańskiego przyczynił się do odnowienia stosunków między USA a Kubą.

6. Zarząd OSP w Rzozowie informuje, że w sobotę 17 stycznia o godz. 16.00 w Domu Strażaka odbędzie się zebranie sprawozdawcze za rok ubiegły.

7. Program wizyty duszpasterskiej na najbliższy tydzień:

12 stycznia – poniedziałek od 9:00 Przy Hucie – od rodziny Zaforymskich do krzyża
13 stycznia – wtorek od 14:00 Pasternik I – od rodziny Marii Kotula
14 stycznia – środa od 14:00 Pasternik II – od rodziny Żelazny w stronę szkoły
15 stycznia – czwartek od 9:00 Droga do Kotoca – od rodziny Pawlik do rodziny Lizak
16 stycznia – piątek od 14:00 Mieszkańcy w ulicy – od rodziny Gargula w stronę kościoła
17 stycznia – sobota od 9:00 Kotoc od rodziny Myśliwiec
20 stycznia -wtorek od 14:00 Parcele i Droga do cmentarza
Wtorek, 20 stycznia kończy tegeoroczną Wizytę Duszpasterską.

8. W Święto Chrztu Pańskiego stajemy przed Bogiem jako przybrane dzieci, dziękując za nasz chrzest oraz Jego miłość. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.