Ogłoszenia duszpasterskie, 12 maja 2019 – 4 Niedziela Wielkanocna

  1. Dziś Światowy Dzień Modlitw o Powołania.
  2. W poniedziałek będziemy obchodzili wspomnienie NMP z Fatimy. Zapraszamy całą rodzinę różańcową na różaniec fatimski o godz. 1700. Różaniec poprowadzi Róża Matki Bożej Królowej Polski.
  3. We wtorek przypada święto św. Macieja, apostoła. Również we wtorek spotkanie z wszystkimi kandydatami do bierzmowania z klasy III gimnazjum o godz. 1900
  4. W czwartek święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, głównego patrona Polski.
  5. W piątek przypada trzeci piątek miesiąca. Na modlitwę przy ołtarzu Bożego Miłosierdzia o godz. 1700 zapraszamy wszystkich czcicieli Bożego Miłosierdzia.
  6. Zapraszamy całą rodzinę parafialną do licznego udziału w nabożeństwach majowych w kościele i przy trzech kapliczkach.
  7. Obchodzącym w tym tygodniu Imieniny i ważne rocznice życzymy Bożego błogosławieństwa wypraszanego za przyczyną świętych patronów.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na składkę i do kopert na potrzeby naszego kościoła a szczególnie na remont witraża Ducha Świętego nad głównym wejściem do kościoła.
  9. Zachęcamy do czytania pracy katolickiej. Na stoliku przed zakrystią znajdziemy: „Gościa niedzielnego”, „Niedzielę” i „Źródło” a w zakrystii nowy miesięcznik „Cuda i łaski Boże”. W „Gościu Niedzielnym” warto przeczytać o tajemnicach fatimskich.
  10. Całej rodzinie parafialnej oraz gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.
Posted in Ogłoszenia duszpasterskie.