Ogłoszenia duszpasterskie, 13 stycznia 2019 – Święto Chrztu Pańskiego

Dzisiejsze Święto Chrztu Pańskiego kończy okres Narodzenia Pańskiego.

W kalendarzu liturgicznym:

• W czwartek wspomnienie św. Antoniego, opata
  • W Sobotę – wspomnienie św. Józefa, Sebastiana Pelczara, biskupa
  1. Obchodzącym w tym tygodniu Imieniny i ważne rocznice życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa.
  2. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na składkę i do kopert na potrzeby naszego kościoła.
  3. Dziś o godz. 1500 odbędzie się w dolnym kościele wspólne kolędowanie połączone z poczęstunkiem, a o 1630 Różaniec fatimski, który poprowadzi Róża Matki Bożej Różańcowej.
  4. W piątek przypada trzeci piątek miesiąca. Na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 1730 zapraszamy wszystkich czcicieli Bożego Miłosierdzia.
  5. Zachęcamy do czytania pracy katolickiej. Na stoliku przed zakrystią jest: „Gość niedzielny”, „Niedziela” i „Źródło”. W „Gościu Niedzielnym” warto przeczytać o wielobarwnym ponad milionowym orszaku Trzech Króli,  który przeszedł ulicami 752 miejscowości w Polsce.
  6. Program kolędy ma najbliższy tydzień.
  7. Całej rodzinie parafialnej oraz gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.