Ogłoszenia duszpasterskie, 16 grudnia 2018 – 3 Niedziela Adwentu

1. Obchodzącym w tym tygodniu Imieniny i ważne rocznice życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa.
  2. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na składkę  i do kopert na potrzeby naszego kościoła a szczególnie na wymianę czterech okien w zakrystii.
  3. W czwartek od godz. 1430 do 1800 będzie okazja do spowiedzi przedświątecznej. O godz. 1600 będzie półgodzinna przerwa w spowiedzi. Nie odkładajmy spowiedzi na ostatnią chwilę.
  4. W piątek przypada trzeci piątek miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 1730.
  5. W sobotę od godz. 800 udam się z posługą sakramentalną do tych chorych, których nie odwiedzam w I soboty. Proszę do piątku zgłosić tych chorych w zakrystii.
  6. W sobotę od godz. 900 będziemy ubierać szopki przed ołtarzem i przed kościołem. O przygotowanie szopek prosimy Grupę Apostolską oraz lektorów i byłych lektorów. Zbiórka dla ministrantów i lektorów będzie również w sobotę po ubraniu szopek o godz. 1100. Strażaków natomiast prosimy o ustawienie choinek w kościele.
  7. Serdecznie zapraszamy na Msze święte roratnie o godz. 1800.
  8. W zakrystii są jeszcze do nabycia świece Caritas na stół wigilijny.
  9. Prosimy o przynoszenie do zakrystii artykułów spożywczych, które zostaną przekazane rodzinom potrzebującym w naszej parafii.
  10. Zachęcamy do czytania pracy katolickiej. Na stoliku przed zakrystią jest: „Gość niedzielny”, „Niedziela” i „Źródło” a dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”. W „Gościu niedzielnym” znajdziemy bezpłatny dodatek: płytę CD z najpiękniejszymi kolędami.
  11. Dziś obchodzimy w kościele niedzielę radości. Dlaczego tak bardzo akcentujemy radość w połowie Adwentu? Bo przyjście Pana jest bliskie. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia dla naszych parafian oraz gości!