Ogłoszenia duszpasterskie, 17 marca 2019 – 2 Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś przypada wspomnienie św. Patryka, biskupa.
  2. Zapraszamy do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Drogę krzyżową odprawiamy w piątki o godz. 1730 a Gorzkie żale w niedzielę o 1615.
  3. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na składkę na potrzeby naszego kościoła.
  4. Obchodzącym w tym tygodniu Imieniny i ważne rocznice życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa.
  5. Zachęcamy do czytania pracy katolickiej. Na stoliku przed zakrystią znajdziemy: „Gościa niedzielnego”, „Niedzielę” i „Źródło” a dla dzieci jest „Mały Gość Niedzielny”. W „Gościu niedzielnym” warto przeczytać artykuł o nowoczesnych formach jałmużny. Gdy świat stał się globalną wioską, to pomaganie innym musi wyjść poza własną ulicę, wieś, miasto a nawet państwo.
  6. Całej rodzinie parafialnej oraz gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego II tygodnia Wielkiego Postu.