Ogłoszenia duszpasterskie, 19 lutego 2017 – 7 Niedziela Zwykła

Kalendarz liturgiczny:

• W środę – święto katedry św. Piotra, Apostoła
  • W czwartek – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika

Obchodzącym w tym tygodniu Imieniny i ważne rocznice życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa.

„Bóg zapłać” za ofiary złożone na składkę i do kopert na potrzeby naszego kościoła.

We wtorek o 18:30 zbiórka dla kandydatów na ministrantów, a o 19:00 próba scholii.

W środę o 19:00  spotkanie dla klasy II gimnazjum.

W piątek o godz. 19:00 spotkanie Grupy Apostolskiej.

Przed zakrystią znajduje się prasa katolicka: „Gość niedzielny”, „ Niedziela” i „Źródło” a w zakrystii jest do odebrania nowy miesięcznik „Cuda i łaski Boże”.

W „Gościu Niedzielnym” warto przeczytać o misji abp Henryka Hosera zleconej mu przez papieża Franciszka do oceny potrzeb duszpasterskich przybywających do Medjugorja pielgrzymów.

Doskonałość, którą stawia Jezus przed oczy swych uczniów, miała się wyrazić nawet w miłości nieprzyjaciół, a nie w tworzeniu podziałów między przyjaciółmi.

Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia dla naszych parafian oraz dla gości.