Ogłoszenia duszpasterskie, 19 maja 2019 – 5 Niedziela Wielkanocna

1. We wtorek o godz. 1900 pierwsza próba w kościele dla kandydatów do bierzmowania z klasy VIII i III gimnazjum a o 2000 w kościele krótkie spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania.
  2. W piątek wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.
  3. Zapraszamy całą rodzinę parafialną do licznego udziału w nabożeństwach majowych w kościele i przy trzech kapliczkach. W poniedziałek na majówkę do kościoła zapraszamy „0” i klasę I, we wtorek klasę II i III, w środę klasy IV-te, w czwartek klasy V-te a w piątek klasę VI, VII i VIII.
  4. W sobotę 25 maja w południe będziemy gościć w naszym kościele pielgrzymów udających się z Łagiewnik do Kalwarii Zebrzydowskiej. O pomoc w przyjęciu pielgrzymów prosimy naszych Strażaków, oraz wszystkich chętnych parafian. Trzeba przygotować kawę, herbatę i wodę mineralną a gospodynie prosimy, aby upiekły placki.
  5. Apostolat Margaretka zaprasza na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej w sobotę 08 czerwca. Zapisy u Bolesława Treli do 25 maja. Wyjazd o godz. 815 z parkingu przy kościele.
  6. Obchodzącym w tym tygodniu Imieniny i ważne rocznice życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa.
  7. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na składkę i do kopert na potrzeby naszego kościoła a szczególnie na remont witraża Ducha Świętego nad głównym wejściem do kościoła.
  8. Zachęcamy do czytania pracy katolickiej. Na stoliku przed zakrystią znajdziemy: „Gościa niedzielnego”, „Niedzielę” i „Źródło”. W „Gościu Niedzielnym” warto przeczytać artykuł: Po co Panu Bogu człowiek, skoro stwarzając człowieka naraził się na odrzucenie i ukrzyżowanie?
  9. Całej rodzinie parafialnej oraz gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.