Ogłoszenia duszpasterskie, 20 stycznia 2019 – 2 Niedziela Zwykła

• W czwartek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
  • W piątek – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
  • W sobotę – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa
  1. Obchodzącym w tym tygodniu Imieniny i ważne rocznice życzymy Bożego błogosławieństwa wypraszanego za przyczyną świętych patronów.
  2. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na składkę i do kopert na potrzeby naszego kościoła.
  3. Zakończyła się wizyta duszpasterska. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za ciepłe i serdeczne przyjęcie w Waszych domach podczas kolędy oraz za składane przy tej okazji ofiary, które będą przeznaczone na utrzymanie domów księży emerytów, na Seminarium Duchowne, na Uniwersytet Papieski oraz na Misje.
  4. Zachęcamy do czytania pracy katolickiej. Na stoliku przed zakrystią znajdziemy: „Gościa niedzielnego”, „Niedzielę”, „Źródło” oraz dla dzieci „Małego Gościa Niedzielnego”. W „Gościu Niedzielnym” warto przeczytać artykuł „Nastolatek gagatek”, czyli jak sobie radzić z buntem nastolatka.
  5. Całej rodzinie parafialnej oraz gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.