Ogłoszenia duszpasterskie, 24 lutego 2019 – 7 Niedziela Zwykła

1. Obchodzącym w tym tygodniu Imieniny i ważne rocznice życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa.
2. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na składkę i do kopert na potrzeby naszego kościoła.
3. We wtorek o godz. 1900 odbędzie się kolejne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy III gimnazjum.
4. W I piątek miesiąca Msza św. ku czci NSPJ będzie o godz. 700. Okazja do spowiedzi będzie rano i po południu od godziny 17:00. Dzieci z klas IV które odprawiają I piątki przyjdą do spowiedzi na godz. 17:00.
5. W I sobotę miesiąca na Mszę św. ku Niepokalanego Serca NMP o godz. 700 zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej a szczególnie Róże Różańcowe, Bractwo Szkaplerzne i Margaretki. Przed Mszą św. odmówimy różaniec. Do chorych z posługą sakramentalną udam się w sobotę od godz. 800. Chorych proszę zgłaszać w zakrystii do piątku włącznie.
6. Zachęcamy do czytania pracy katolickiej. Na stoliku przed zakrystią znajdziemy: „Gościa niedzielnego”, „Niedzielę” i „Źródło”. W „Gościu niedzielnym” warto przeczytać ciekawy artykuł o nadzwyczajnych szafarzach komunii świętej.
7. Całej rodzinie parafialnej oraz gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Posted in Ogłoszenia duszpasterskie.