Ogłoszenia duszpasterskie, 30 czerwca 2019 – 13 Niedziela Zwykła

  1. Dziś o godz. 1630 zakończenie nabożeństw czerwcowych z procesją.
  2. W środę święto św. Tomasza, apostoła
  3. W czwartek rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie.
  4. W I piątek Msza św. o godz. 700 ku czci NSPJ. Okazja do spowiedzi będzie od godz. 1700.
  5. W I sobotę przypada wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy. Na Mszę św. o godz. 700 zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej a szczególnie Róże Różańcowe, Bractwo Szkaplerzne i Margaretki. Przed Mszą św. odmówimy różaniec. Do chorych z posługą sakramentalną udamy się w sobotę od godziny 800. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii do piątku włącznie
  6. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na składkę na potrzeby naszego kościoła.
  7. Zachęcamy do czytania pracy katolickiej. Na stoliku przed zakrystią znajdziemy: „Gościa niedzielnego”, „Niedzielę” i „Źródło”. W „Gościu Niedzielnym” warto przeczytać artykuł: „Znak miłości upartej”. Odpowiedzią Boga na ludzka niewiarę jest znak Jego miłości – Jego otwarte dla nas Serce.
  8. Całej rodzinie parafialnej oraz gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia a wyjeżdżającym na wakacje – dobrego wypoczynku.
Posted in Ogłoszenia duszpasterskie.