Ogłoszenia duszpasterskie, 9 czerwca 2019 – Niedziela Zesłania Ducha Świętego

 1. Niedziela Zesłania Ducha Świętego kończy okres wielkanocny.
 2. Jutro święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła.
 3. We wtorek wspomnienie św. Barnaby, apostoła a o godz. 1900 kolejna próba  w kościele dla kandydatów do bierzmowania z klasy VIII i III gimnazjum.
  Z wtorku na środę nasza parafia ma zaproszenie na nocne czuwanie do Łagiewnik.
 4. W środę wspomnienie błogosławionych męczenników Piotra Dańkowskiego, prezbitera i Towarzyszy.
 5. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana i różaniec fatimski o godz. 1700 który poprowadzi Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 6. W piątek wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika. Również w piątek o 1830 spowiedź dla kandydatów do bierzmowania a o 1900 próba generalne dla kandydatów do bierzmowania z udziałem świadków.
 7. W sobotę o 1800 młodzież naszej parafii otrzyma sakrament bierzmowania z rąk Inf. Bronisława Fidelusa.
 8. Zapraszamy całą rodzinę parafialną do licznego udziału w nabożeństwach czerwcowych w tygodniu o 1730 a w niedzielę o 1630.
 9. Obchodzącym w tym tygodniu Imieniny i ważne rocznice życzymy Bożego błogosławieństwa wypraszanego za przyczyną świętych patronów.
 10. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na składkę i do kopert na potrzeby naszego kościoła a szczególnie na zakończony już remont witraża Ducha Świętego nad głównym wejściem do kościoła.
 11. Zachęcamy do czytania pracy katolickiej. Na stoliku przed zakrystią znajdziemy: „Gościa niedzielnego”, „Niedzielę” i „Źródło”. W „Gościu Niedzielnym” znajdziemy bezpłatny dodatek, czyli płytę CD z pierwszą pielgrzymką Jana Pawła II do Ojczyzny.
 12. Całej rodzinie parafialnej oraz gościom życzymy błogosławionej niedzieli Zesłania Ducha Świętego i dobrego tygodnia.
Posted in Ogłoszenia duszpasterskie.