OGŁOSZENIA PARAFIALNE 01.11.2020.

1. Dzisiaj Uroczystość Wszystkich Świętych msze święte w kościele o godz. 8.00, 11.00 i 14.00. Jutro w Dzień Zaduszny msze święte w kościele o godz. 7.00, 9.00 i 15.00. W związku z obecnymi przepisami cmentarz został zamknięty do poniedziałku włącznie.
  2. Przyjmowane są intencje mszy świętych na 2021 rok. Można także rezerwować daty ślubów.
  3. W zakrystii po każdej mszy świętej przyjmowane są wypominki jednorazowe oraz roczne.
  4. Zachęcam do zyskiwania odpustu za dusze w czyśćcu cierpiące. Szczegółowy opis zyskiwania odpustów został zamieszczony w ubiegłym tygodniu na ogłoszeniach parafialnych.
  5. Nasza parafia włącza się w modlitwę „Różaniec do Granic Nieba”. Dlatego od 1-go do 8-go listopada codziennie zapraszam na wspólną modlitwę do kościoła na godzinę 18.30. W tych modlitwach chcemy przebłagać Boga, za grzech zabijania nienarodzonych i wynagrodzenie cierpienia, jakiego doznały dzieci nienarodzone. Pragniemy ratować Polskę i świat przed konsekwencjami grzechów. Dodatkowe informacje na stronie internetowej www.rozaniecdogranic.pl .
  6. Bóg zapłać pewnej rodzinie z naszej parafii za ufundowanie lamp wiecznych do naszego kościoła.
  7. Bóg zapłać naszym parafianom za naprawę ogrodzenia wokół kościoła tj.: p. Tadeusz Wcisło, p. Bolesław Trela oraz p. Kazimierz Janowski.
  8. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź przed mszą św. o godz. 7.00 a po południu od godz. 17.00.
  9. W sobotę pierwszą miesiąca różaniec wynagradzający oraz zmianka tajemnic różańcowych „Wielkiej Nowenny” wyjątkowo o godz. 18.30.
  10. W sobotę o godz. 8.00 wyjazd do chorych. Zapisy do piątku włącznie.
  11. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na wypłacenie wykonanych inwestycji.