OGŁOSZENIA PARAFIALNE 02.02.2020.

1. Burmistrz Miasta i Gminy Skawina informuje o trwającym naborze wniosków o udzielenie dotacji do wymiany kotłów opalanych węglem i drewnem. Wszelkie informacje w Urzędzie Miasta Rynek 12 pokój 1 oraz na stronie internetowej www.gminaskawina.pl i na plakacie w gablocie.
  2. Dzisiaj na mszy świętej o godzinie 11.00 poświęcenie świec dzieci przygotowujących się do I komunii świętej.
  3. W poniedziałek na mszach świętych poświęcenie jabłek z okazji wspomnienia św. Błażeja – patrona od chorób gardła.
  4. W środę wspomnienie św. Agaty. W tym dniu błogosławimy chleb i wodę, które mają zapobiegać pożarom.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. spowiedź przed mszą świętą o godz. 7.00, oraz po południu od godz. 17.00 do 18.00.
  6. Dzisiaj po każdej mszy świętej składka do puszek na zakony klauzurowe.
  7. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na prace remontowe.