OGŁOSZENIA PARAFIALNE 02.08.2020.

1. Informacje odnośnie XXXX Pieszej Pielgrzymki Krakowskiej na Jasną Górę: zapisy tylko osobiście każdego pielgrzyma od 1 do 5 sierpnia w salce na plebanii przy parafii Św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza od 17.00 – 18.30.  Koszt uczestnictwa w pielgrzymce wynosi dla wszystkich 100zł, dodatkowo autokar powrotny 30zł. Pielgrzymka wyruszy 6-go sierpnia 2020, tj. w czwartek z kościoła pw. Miłosierdzia Bożego w Skawinie na Ogrodach po mszy świętej o godz. 8.30.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź rano przed mszą świętą o godz. 7.00 a po południu od godz. 17.00.
  3. W sobotę o godz. 8.00 wyjazd do chorych. Zapisy do piątku włącznie.
  4. Zapraszamy parafian do wzięcia udziału w dróżkach kalwaryjskich, które odbędą się w dniach 14 i 15 sierpnia. Rozpoczynają się mszą świętą o godz. 6.00 w klasztorze a po niej spotkanie po lewej stronie bocznego wejścia na plac Rajski. Dojazd do Kalwarii i powrót we własnym zakresie.
  5. Organizowana jest 308 piesza pielgrzymka ze Skawiny do Kalwarii
    w dniach 13-16 sierpnia. Zapisy są obowiązkowe. Kontakt: 501 862 944 lub 720 009 773.
  6. Ochotnicza Straż Pożarna w Rzozowie zwraca się do wszystkich parafian o pomoc finansową na zakup nowego Średniego Samochodu Ratowniczo Gaśniczego. Dlatego za tydzień w niedzielę 9-go sierpnia po każdej mszy świętej strażacy będą zbierali datki na ten cel do puszek.
  7. Pani Bożena Bierowiec zrezygnowała z posługi w naszym kościele. Dlatego chciałbym jej bardzo podziękować za wszelki wkład pracy oraz zaangażowanie. W związku z tą decyzją obecnie poszukujemy osoby, która podjęła by się sprzątania w naszym kościele.
  8. Bóg zapłać p. Beacie Grabowskiej za półroczną opiekę nad wystrojem naszego kościoła. Dzięki Jej ofiarności mogliśmy dużo zaoszczędzić w tym trudnym czasie.
  9. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na wypłacenie wykonanych inwestycji.
  10.  Po mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.