OGŁOSZENIA PARAFIALNE 05.04.2020.

1. W obrzędach Wielkiego Czwartku, Wielkiego Piątku oraz Wielkiej Soboty uczestniczy wyłącznie służba ołtarza. Osoby, które zamówiły mszę świętą proszę o kontakt telefoniczny.
  2. Liturgię Wielkiego Czwartku rozpoczynamy o godz. 19.00. Po mszy świętej przeniesienie Najświętszego Sakramentu do ciemnicy i adoracja do godz. 21.00.
  3. W piątek obowiązuje post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Liturgię Wielkiego Piątku rozpoczynamy o godz. 19.00. Po zakończeniu Liturgii Męki Pańskiej przeniesienie Najświętszego Sakramentu do grobu Pańskiego i adoracja do godz. 21.00.
  4. W sobotę modlitwa błogosławienia pokarmów o godz. 10.00 (transmitowana przez internet).
  5. Ze względu na decyzję wydaną przez Pana Burmistrza Miasta i Gminy Skawina oraz Pana Komendanta Policji nie może zostać zorganizowany przejazd przez parafię związany z błogosławieństwem pokarmów.
  6. Liturgia Wielkiej Soboty rozpoczyna się o godz. 19.00 w kościele. Po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu, odśpiewanie pieśni wielkanocnej i błogosławieństwo.
  7. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego i w Poniedziałek Wielkanocny msze święte godz. 8.00, 11.00 i 15.00.
  8. Triduum Paschalne oraz msze święte w niedzielę i poniedziałek o godz. 11.00 będą transmitowane przez internet. Szczegółowe informacje na temat transmisji internetowych będą podane później.