OGŁOSZENIA PARAFIALNE 07.06.2020.

 1. Burmistrz Miasta i Gminy w Skawinie prosi o szczególną ostrożność w kontaktach z firmami oferującymi pomoc w uzyskaniu dotacji związanych z wymianą kotłów, ociepleniem itp. W przypadku wątpliwości prosi o kontakt telefoniczny z pracownikami gminy pod numerami 12 277 01 67 lub 12 277 00 08. Szczegóły na plakacie
  w gablocie.
 2. Organizowany jest wyjazd do Kalwarii Zebrzydowskiej na modlitwę za kapłanów. Wyjazd 13-go czerwca o godz. 8.40 z parkingu przy kościele. Powrót około godz. 14.00. Zapisy u p. Bolesława Treli.
 3. Rada parafialna będzie kontynuowała zbiórkę pieniędzy na sprzątanie oraz wynagrodzenie osób pracujących przy kościele.
 4. Msza święta w intencji tegorocznych maturzystów będzie odprawiona dzisiaj w niedzielę 7-go czerwca o godz. 15.00.
 5. Dzisiaj przypada Uroczystość Najświętszej Trójcy. W naszej archidiecezji kończy się dzisiaj okres spowiedzi i komunii wielkanocnej.
 6. Codziennie po wieczornej mszy świętej nabożeństwo czerwcowe.
 7. W środę nabożeństwo do MB nieustającej pomocy.
 8. W czwartek przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa. Msze święte o godz. 8.00 i 10.00. Po mszy świętej o godz. 10.00 wyruszy procesja do czterech ołtarzy. Zgodnie ze wskazaniami Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego procesja odbędzie się tradycyjnie, bez ograniczeń co do liczby uczestników, przy zachowaniu przepisów dotyczących środków bezpieczeństwa czyli: odległość między uczestnikami minimum dwa metry lub zasłanianie ust i nosa.
 9. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało:
  I – przy placu zabaw – Góra Wsi
  II –przy remizie – Środek Wsi
  III – w ulicy – Droga Do Huty
  IV – przy kościele – Skotnica

Banery pomocne do przygotowania ołtarzy są do zabrania w kościele.

 1. Bardzo proszę pp. Strażaków o zabezpieczenie przejścia całej procesji.
 2. Od piątku w ramach oktawy Bożego Ciała po mszy świętej wieczornej procesja eucharystyczna.
 3. Msza święta w intencji tegorocznych ósmoklasistów będzie odprawiona za tydzień w niedzielę 14-go czerwca o godz. 11.00.

 

Posted in Ogłoszenia duszpasterskie.