OGŁOSZENIA PARAFIALNE 08.09.2019.

  1. Dzisiaj po mszy świętej o godz. 11.00 spotkanie organizacyjne scholki.
  2. Komendant Powiatowy Policji oraz Komendant Komisariatu Policji w Skawinie serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców gminy Skawina do udziału w debacie nt. „ Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”, które odbędzie się we wtorek 10.09.2019 o godz. 17.00 w Dworku Sokół w Skawinie.
  3. Różaniec Fatimski poprowadzi Róża św. Teresy od dzieciątka Jezus w piątek 13-go września o godz. 17.30.
  4. Spotkanie ministrantów i lektorów w piątek po wieczornej mszy świętej.
  5. Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w spotkaniu ewangelizacyjnym „Polska Pod Krzyżem”. Odbędzie się ono w sobotę 14-go września na lotnisku Aeroklubu Włocławskiego w Kruszynie pod Włocławkiem. Program modlitwy oraz wszelkie informacje znajdują się na stronie internetowej www.polskapodkrzyżem.pl

Program tych uroczystości w naszej parafii:
17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja
17.30 różaniec święty – tajemnice bolesne – prowadzą róże różańcowe
18.00 msza święta, po niej modlitwy pod krzyżem, a następnie adoracja krzyża

  1. Za tydzień w niedzielę będziemy gościli w naszej parafii ks. Jana Gibałę, który wygłosi kazanie oraz będzie zbierał pieniądze po mszach świętych przed kościołem na rozbudowę kościoła w Palczy.
  2. Zapraszam radę parafialną na spotkanie na plebanii za tydzień w niedzielę 15-go września na godz. 16.00.
Posted in Ogłoszenia duszpasterskie.