OGŁOSZENIA PARAFIALNE 08.11.2020.

1.  Wojewoda Małopolski zachęca do włączenia się w organizowanie tzw. szpitali tymczasowych dla osób chorych na COVID 19. O pomoc proszeni są lekarze, pielęgniarki, ratownicy i opiekunowie medyczni, salowe, pracownicy obsługi technicznej i technicy elektroradiologii oraz inne osoby posiadające podstawowe kompetencje w zakresie pomocy medycznej (przedstawiciele służb mundurowych, studenci, harcerze i wolontariusze).  Wszelkie niezbędne informacje oraz formularz kontaktowy znajdują się na stronie internetowej Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie (www.muw.pl).
  2. Burmistrz Skawiny informuje o trwającym naborze wniosków o udzielenie dotacji do wymiany starych pieców. Szczegóły na plakacie w gablocie oraz na stronie internetowej Gminy Skawina.
  3. Dzisiaj ostatnie nabożeństwo w ramach różańca do granic o godz. 18.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  4. W środę Narodowe Święto Niepodległości. Msze święte o godz. 8.00 i 18.00. W tym dniu o godz. 7.30 różaniec w intencji naszej Ojczyzny. Po mszy świętej o godz. 18.00 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Różaniec fatimski w piątek o godz. 17.30. Poprowadzi go róża św. Jana Pawła II.
  6. Bóg zapłać naszym parafianom za naprawę ogrodzenia wokół kościoła. W tym tygodniu pracowali: p. Tadeusz Wcisło, p. Kazimierz Janowski, p. Andrzej Wrzoszczyk oraz p. Jacek Kotula.
  7. W zakrystii po każdej mszy świętej przyjmowane są wypominki jednorazowe oraz roczne. Zachęcam do zyskiwania odpustów za dusze w czyśćcu cierpiące.
  8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na wypłacenie wykonanych inwestycji.