OGŁOSZENIA PARAFIALNE 08.12.2019.

1. Zespół Katolickich Szkół w Skawinie zaprasza na spektakl teatralny pt. „Miriam”, który odbędzie się w dniach 9, 10, 13 i 15 grudnia br. o godz. 19.00 na sali gimnastycznej przy ul. Ks. Troski 17a.
  2. Zapraszam do wspólnej modlitwy na różańcu fatimskim, który będzie w piątek 13-go grudnia o godz. 17.30. Poprowadzi go róża pw. Niepokalanego Poczęcia NMP.
  3. Za tydzień w niedzielę 15-go grudnia przy kościele odbędzie się kiermasz organizowany przez WTZ oraz Stowarzyszenie „Kruszynki”. Pieniądze z kiermaszu zostaną przeznaczone na rehabilitację społeczną uczestników oraz zakup busa.
  4. Roraty codziennie o godz. 7.00.
  5. W zakrystii są do nabycia świece Caritas w ramach akcji Wigilijnego Dzieła Pomocy dzieciom. Minimalna ofiara wynosi 6 zł.
  6. Poświęcenie medalików dzieci przygotowujących się do I komunii świętej dzisiaj podczas mszy świętej
    o godz. 11.00.