OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.08.2019.

1. We wtorek przypada święto NMP Kalwaryjskiej. W tym dniu różaniec fatimski o godz. 17.30. Poprowadzi go róża męska św. Maksymiliana Kolbego.
  2. W czwartek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Jest to święto obowiązkowe. Msze święte o godz. 8.00, 11.00 i 15.00. Na każdej mszy świętej błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  3. Osoby, które chcą pielgrzymować pieszo do Kalwarii mogą dołączyć do grupy skawińskiej, która wyrusza z naszego kościoła 15-go sierpnia w czwartek około godz. 12.00.
  4. Zachęcamy wszystkich parafian do wzięcia udziału w dróżkach kalwaryjskich w piątek i sobotę. Rozpoczęcie mszą świętą w klasztorze o godz. 6.00. Po mszy spotkanie wszystkich pielgrzymów z lewej strony bocznego wejścia na plac Rajski.
  5. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 17.30.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  7. Na stoliku jest do zabrania „Skawińska Koperta Życia”.