OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.10.2020.

1. Dzisiaj po mszy świętej o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I komunii świętej.
  2. Dzisiaj po każdej mszy świętej zbiórka do puszek w ramach XX Dnia Papieskiego.
  3. Nabożeństwo różańcowe codziennie w tygodniu o godz. 17.30 a w niedziele o godz. 14.30.
  4. Już 22 października Trybunał Konstytucyjny zbada, czy jest zgodne z Konstytucją RP zabijanie nienarodzonych dzieci podejrzewanych o niepełnosprawność. Dlatego Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka zachęca do podjęcia nowenny w tej intencji, która rozpocznie się 13 października. Wszelkie informacje są w broszurze na stoliku.
  5. Przyjmowane są intencje mszy świętych na 2021 rok. Można także rezerwować daty ślubów.
  6. W zakrystii po każdej mszy świętej przyjmowane są wypominki jednorazowe oraz roczne.
  7. W piątek trzeci miesiąca modlitwy do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.00 . Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30. w Tym dniu szczególnie zapraszamy do wspólnej modlitwy dzieci przygotowujące się do I komunii świętej.
  8. Zachęcam do zakupu prasy katolickiej. Dla najmłodszych jest „Mały Gość Niedzielny”.
  9. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na wypłacenie wykonanych inwestycji.
  10. Dzisiaj po mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.