OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12.04.2020.

1. W dalszym ciągu trwa ograniczenie do pięciu osób, które mogą przebywać na mszy świętej.
  2. Ze względu na obecne przepisy cmentarz parafialny jest zamknięty.
  3. W piątek z racji uroczystego charakteru oktawy Zmartwychwstania nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Na czas trwania ograniczeń będziemy chcieli w niedziele i święta transmitować przez internet mszę świętą o godz. 11.00.
  5. Bóg zapłać tym osobom, dzięki którym możemy oglądać transmisje nabożeństw: p. Robertowi Lizak, p. Piotrowi Lizak oraz p. Filipowi Do Huu. Bóg zapłać za pomoc i zaangażowanie p. Szymonowi Sikorskiemu. Bóg zapłać p. Andrzejowi Madej za przekazywanie informacji w naszej społeczności parafialnej oraz p. Sławomirowi Piwowarczyk za umieszczanie transmisji na naszej stronie parafialnej oraz pomoc przy redagowaniu naszej strony internetowej.
  6. Chciałbym podziękować rodzicom dzieci pierwszokomunijnych, którzy przygotowali ciemnicę oraz grób Pana Jezusa.