OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12.07.2020.

1. Bóg zapłać p. Leszkowi Janik i p. Łukaszowi Janik za ufundowanie usprawnienia instalacji alarmowej w naszym kościele oraz za jego wykonanie.
  2. W poniedziałek różaniec fatimski o godz. 17.30 poprowadzi róża Matki Bożej Szkaplerznej.
  3. W środę nabożeństwo do Matki Bożej nieustającej pomocy po wieczornej mszy świętej.
  4. W czwartek przypada wspomnienie NMP z Góry Karmel Szkaplerznej. Modlitwy do Matki Bożej o godz. 6.45.
  5. W piątek trzeci miesiąca modlitwy do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone na powodzian w wysokości 1293 zł 40gr.
  7. Sołtys i Rada Sołecka Rzozowa prosi o pomoc finansową przy odnowie figury Chrystusa Frasobliwego w centrum wioski. Tego zadania nie można wykonać ze środków publicznych ponieważ figura jest usytuowana na terenie prywatnym. Zbiórka na ten cel będzie zorganizowana za tydzień w niedzielę 19-go lipca przy kościele.