OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14.06.2020.

  1. Chciałem bardzo podziękować wszystkim uczestnikom procesji Bożego Ciała. W szczególny sposób: Panu Bogu za opiekę nad nami, osobom, które przygotowały ołtarze, służbie liturgicznej, osobom niosącym feretrony i sztandary, dzieciom sypiącym kwiaty oraz z dzwoneczkami a szczególnie ich rodzicom, strażakom, Policji ze Skawiny oraz p. Organiście.
  2. Zespół Szkół Katolickich ze Skawiny ogłasza nabór uczniów do wszystkich klas szkoły podstawowej oraz do klas pierwszych liceum. Szczegóły na plakacie w gablocie oraz na stronie internetowej szkoły.
  3. Dzisiaj tj. 14-go czerwca o godz. 11.00 będzie odprawiona msza święta w intencji tegorocznych ósmoklasistów, którzy w tym tygodniu będą zdawali egzaminy. Po mszy świętej procesja eucharystyczna.
  4. W tygodniu codziennie po wieczornej mszy świętej nabożeństwo czerwcowe oraz procesja w oktawie Bożego Ciała.
  5. W środę nabożeństwo do MB nieustającej pomocy.
  6. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała oraz poświęcenie wianków.
  7. W piątek spowiedź przed I komunią świętą od godz. 16.00 – 17.00. Zapraszam wszystkich parafian.
  8. W piątek trzeci miesiąca nabożeństwo do Bożego miłosierdzia o godz. 17.30. W tym dniu przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji tej uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów miesnych.
  9. W sobotę uroczystość I komunii świętej w naszej parafii. Uroczysta msza święta o godz. 13.00.
  10. W niedzielę 21-go czerwca na mszy świętej o godz. 11.00 w szczególny sposób modlimy się za zmarłych w miesiącu maju: śp. Stefania Piszczek, śp. Stanisław Madej.

 

 

 

Posted in Ogłoszenia duszpasterskie.