OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.05.2020.

1. W miesiącu maju litania do Matki Bożej codziennie po każdej mszy świętej.
  2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje.
  3. Zachęcam do zakupu prasy katolickiej: Mały Gość, Niedziela i Gość Niedzielny.
  4. Proszę o kontakt z osobami decyzyjnymi w sprawie odprawienia mszy świętych zamawianych z racji pogrzebów, które odbyły się w 2018 roku za zmarłych:
    śp. Anna Kubas
    śp. Stanisław Kubas
  5. Informacja nt. obchodów w naszej diecezji jubileuszu 100.rocznicy urodzin św. Jana Pawła II Wielkiego znajduje się na naszej stronie internetowej.
  6. Strażacy z OSP Rzozów organizują zbiórkę złomu, z której cały zysk przeznaczony będzie na zakup nowego samochodu ratowniczo – gaśniczego. Organizują także na facebooku licytacje z których dochód także jest przeznaczony na ten szczytny cel.
  7. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane w tych trudnych dla wielu finansowo czasach na utrzymanie naszego kościoła.