OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21.12.2019.

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  22.12.2019.

1. Uczniowie, rodzice oraz nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Rzozowie zapraszają wszystkich dzisiaj na kiermasz bożonarodzeniowy. Dochód zostanie przeznaczony na potrzeby uczniów.
  2. Dzisiaj harcerze przynieśli do naszego kościoła „Światło Betlejemskie”, które można zabrać do domu.
  3. Pan Organista dziękuje za życzliwe przyjęcie w czasie roznoszenia opłatków.
  4. Roraty w poniedziałek i wtorek o godz. 7.00.
  5. We wtorek mszy świętej popołudniowej nie będzie, dopiero o północy pasterka.
  6. Zachęcam do chrześcijańskiego przeżywania wieczoru wigilijnego: wspólna modlitwa, odczytanie fragmentu ewangelii (ewangelia św. Łukasza rozdz. 2) oraz dzielenie się opłatkiem i wspólne śpiewanie kolęd.
  7. W Uroczystość Bożego Narodzenia i w Uroczystość św. Szczepana msze święte o godz. 8.00, 11.00 i 15.00. W czwartek poświęcenie owsa na każdej mszy świętej.
  8. W zakrystii są do nabycia świece Caritas w ramach akcji Wigilijnego Dzieła Pomocy dzieciom. Minimalna ofiara wynosi 6 zł.
  9. Bóg zapłać za zrobienie szopki bożonarodzeniowej przy kościele: p. Bartosz Gala, p. Damian Grabowski, p. Marek Lupa, p. Piotr Majcherek i p. Bolesław Trela.
  10. Kolędę będziemy rozpoczynać o godz. 9.00:
    -piątek 27.12. Gołuchowice prawa strona od pp. Kubas do pp. Klimas

-sobota 28.12. Gołuchowice lewa strona od granicy z Jurczycami od pp. Śliwa do pp. Kordys.