OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.09.2019.

  1. Zebranie z rodzicami dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I komunii świętej dzisiaj po mszy świętej
    o godz. 11.00.
  2. Zachęcam do zakupu prasy katolickiej dla dzieci. Czasopismo „Dominik” skierowane jest do dzieci przygotowujących się do I komunii świętej – jest to miesięcznik, natomiast „Ola i Jaś” jest dla młodszych dzieci – jest to tygodnik.
  3. Burmistrz Miasta i Gminy Skawina informuje o rozpoczęciu naboru wniosków w zakresie dotacji na dofinansowanie wymiany kotłów oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych. Nabór wniosków potrwa od jutra czyli 23-go września do 31-go października 2019 r. Szczegóły na plakacie przed wejściem do kościoła.
  4. Spotkanie scholki w środę o godz. 18.30 w salce na plebanii.
  5. Pielgrzymka żywego różańca do Sanktuarium w Łagiewnikach odbędzie się w sobotę 28-go września. Program: godz. 10.00 wspólna modlitwa, godz. 10.15 konferencja, godz. 11.15 różaniec i o godz. 12.00 msza święta.
  6. Spotkanie z rodzicami dzieci, które uczęszczają do siódmej oraz ósmej klasy w sprawie bierzmowania za tydzień w niedzielę 29-go września po mszy świętej o godz. 11.00.
  7. Ks. Jan Gibała serdecznie dziękuje za złożoną ofiarę na rozbudowę kościoła w Palczy, która wyniosła 2 985zł. Każdego miesiąca odprawiana jest msza święta w intencji ofiarodawców w tamtejszym kościele.
Posted in Ogłoszenia duszpasterskie.