OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.11.2020.

1. Dzisiaj przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po każdej mszy świętej publicznie odmówimy akt poświęcenia Sercu Jezusowemu i dzięki temu możemy uzyskać odpust zupełny.
  2. Dzisiaj przypada wspomnienie św. Cecylii patronki muzyki kościelnej.
  3. Dzisiaj organizowana jest zbiórka – rzeczy, potrzebnych dla chorych na COVID-19, przebywających w małopolskich szpitalach – w remizie OSP w Rzozowie w godz. 11.00 – 16.00.
  4. W środę po mszy świętej o godz. 18.00 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Za tydzień w niedzielę 29-go listopada przypada pierwsza niedziela adwentu.
  6. Bóg zapłać państwu Ewie i Piotrowi Kordys naszym parafianom za ofiarowanie do kościoła kropielnicy bezdotykowej.
  7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na wypłacenie wykonanych inwestycji.