OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23.08.2020.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na pomoc dla mieszkańców Bejrutu. Zebrano do puszek 1 445zł 50 gr.
  2. Burmistrz Miasta i Gminy Skawina zaprasza wszystkich mieszkańców na Targi ekoCiepła, które odbędą się w sobotę 29.08.2020 w godzinach 9.00 – 13.00 na płycie rynku w Skawinie. Na targach będą producenci kotłów peletowych, gazowych oraz instalatorzy odnawialnych źródeł energii, przedstawiciele Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa a także Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie oraz specjaliści od ociepleń budynków.
  3. Arcybiskup Marek Jędraszewski serdecznie zaprasza do uczestnictwa w 48. Pielgrzymce do Kalwarii Zebrzydowskiej, dnia 29 sierpnia 2020 r. (sobota) o godz. 10.00, która zgromadzi na wspólnej modlitwie: Ruch Światło-Życie, Domowy Kościół, Służbę Liturgiczną Ołtarza, Ruch Apostolstwa Młodzieży, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej.
  4. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na wypłacenie wykonanych inwestycji.