OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.04.2020.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca możliwość spowiedzi codziennie przed każdą mszą świętą.
  2. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych na mocy dyspensy udzielonej przez arcybiskupa metropolity krakowskiego Marka Jędraszewskiego.
  3. W sobotę przypada uroczystość NMP Królowej Polski oraz odpust parafialny. Msze święte o godz. 8.00, 11.00 i 15.00.
  4. Z naszego kościoła będą transmitowane msze święte w sobotę i niedzielę o godz. 11.00.
  5. Przypominam o obowiązujących ograniczeniach odnośnie ilości osób uczestniczących we mszy świętej oraz nabożeństwach. Dlatego zachęcam do indywidualnej modlitwy pół godziny przed każdą mszą świętą.
  6. Zachęcam do zakupu prasy katolickiej.
  7. W niedzielę 3-go maja na mszy świętej o godz. 11.00 w szczególny sposób modlimy się za zmarłych w miesiącu kwietniu: śp.Jan Madej.
  8. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na utrzymanie kościoła.