OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.07.2020.

1. Sołtys i Rada Sołecka serdecznie dziękuje za ofiary złożone na remont otoczenia figury Jezusa Frasobliwego. Dotychczas zebrano 5 336zł.
  2. W środę nabożeństwo do MB nieustającej pomocy.
  3. W sobotę pierwszą miesiąca po mszy świętej o godz. 7.00 różaniec wynagradzający oraz zmianka tajemnic różańcowych „Wielkiej Nowenny”.
  4. Informacje odnośnie XXXX Pieszej Pielgrzymki Krakowskiej na Jasną Górę: zapisy tylko osobiście każdego pielgrzyma od 1 do 5 sierpnia w salce na plebanii przy parafii Śś. App. Szymona i Judy Tadeusza od 17.00 – 18.30. Koszt uczestnictwa w pielgrzymce wynosi dla wszystkich 100zł, dodatkowo autokar powrotny 30zł. Pielgrzymka wyruszy 6-go sierpnia 2020, tj. w czwartek z kościoła pw. Miłosierdzia Bożego w Skawinie na Ogrodach po mszy świętej o godz. 8.30.
  5. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na wypłacenie wykonanych inwestycji.
  6. Błogosławieństwo wszystkich pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa dzisiaj po każdej mszy świętej.