OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27.09.2020.

1. Dzisiaj po każdej mszy świętej zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na pomoc po pożarze obozu dla uchodźców na wyspie Lesbos.
  2. W minionym tygodniu została zrobiona w naszym kościele polimeryzacja posadzki, polegająca na maszynowym czyszczeniu posadzki oraz położeniu polimeru, który ma ją chronić i zabezpieczać. Zostały także częściowo odnowione ławki zwłaszcza stopnie na których klęczymy. W związku z tymi pracami zostały zatrudnione dwie firmy. Przy tych pracach bardzo pomogli nam nasi parafianie: p. Kazimierz Janowski, p. Stanisław Klimas, p. Jacek Kotula, p. Andrzej Wrzoszczyk oraz p. Bolesław Trela. Chciałbym podziękować także Panu Sołtysowi Grzegorzowi Klimas a także p. Robertowi Lizak. Wszystkim tym osobom wielkie wyrazy wdzięczności.
  3. Bardzo proszę członków rady parafialnej o podejście do zakrystii aby podpisać zgodę na przeprowadzenie gazu przez działkę parafialną.
    W związku z licznymi pytaniami chciałbym wyjaśnić, że najprawdopodobniej jutro Urząd Gminy w Skawinie dostarczy potrzebne dokumenty do Kurii w celu uzyskania zgody na przeprowadzenie gazu przez działkę parafialną.
  4. Od czwartku rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, które będą odprawiane codziennie po wieczornej mszy świętej natomiast w niedzielę o godz. 14.30.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź przed mszą św. o godz. 7.00 a po południu od godz. 17.00.
  6. W sobotę pierwszą miesiąca po mszy świętej o godz. 7.00 różaniec wynagradzający oraz zmianka tajemnic różańcowych „Wielkiej Nowenny”.
  7. W sobotę o godz. 8.00 wyjazd do chorych. Zapisy do piątku włącznie.
  8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na wypłacenie wykonanych inwestycji.