INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 24.05.2020.

Poniedziałek 25.05.
7.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne od róży różańcowej
z Gołuchowic.

18.00 +Stanisław Lupa, Maria Lasek.

Wtorek 26.05.
7.00 Dziękczynna za otrzymane łaski za przyczyną św. Urszuli Ledóchowskiej.

18.00 +Władysława (f) i Józef Wrzoszczyk, Jadwiga córka, Anna wnuczka.

Środa 27.05.
7.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie oraz opiekę NMP dla członków róży św. Jana Pawła II oraz ich rodzin.

18.00 +Katarzyna i Józef Ostrogórski.

Czwartek 28.05.
7.00 +Czesława (f) Tomczyk od wnuczki Agnieszki z rodziną.

18.00 +Aniela i Józef Folwarski oraz córki i zięciowie.

Piątek 29.05.
7.00 +Mieczysław Madej od Emilii i Marcina Janik z rodziną.

18.00 +Maria, Tadeusz i Kazimierz Okarmus.

Sobota 30.05.
7.00 O potrzebne dary Ducha Świętego dla wszystkich parafian od róż różańcowych.

18.00 rez.

Niedziela  31.05.

8.00 +Józef, Aniela i Teofil Madej.

11.00 +Maria, Władysław, Aniela, Janina i Stanisław Kubas.

15.00 Za parafian.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 17.05.2020.

Poniedziałek 18.05.
7.00 +Anna Sekuła.

18.00 +Zofia i Józef Rakoczy oraz ich synowie.

Wtorek 19.05.
7.00 +Zofia i Stefan Janik.

18.00 +Helena i Andrzej Panek, Maksymilian Klimas.

Środa 20.05.
7.00 O zdrowie i Boże błog. oraz opiekę NMP dla Janiny.

18.00 +Stanisław Cichoń.

Czwartek 21.05.
7.00 +Andrzej i Anna Okarmus.

18.00 +Zuzanna Planta i jej rodzice.

Piątek 22.05.
7.00 +Rozalia i Władysław Gaczorek.

18.00 +Jan, Maria i Marian Planta.

Sobota 23.05.
7.00 +Anna Janik od rodziny Kisielewskich.

18.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie oraz opiekę NMP dla Zofiii z okazji 91 urodzin.

Niedziela 24.05.

8.00 Za parafian.

11.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie oraz opiekę NMP dla Zofii i Pawła z okazji 30-tej rocz. ślubu.

15.00 +Józef, Maria i Tadeusz Lupa.

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 10.05.2020.

Poniedziałek 11.05.
7.00 +Maria Sajduk i zmarli z rodziny.

18.00 +Anna Janik od rodziny Pęcak.

Wtorek 12.05.
7.00 ++ w intencji zmarłych członkiń z róży pw. św. Siostry Faustyny.

18.00 +Stanisław Cora z rodzicami.

Środa 13.05.
7.00 +Stefan Leśniak i jego rodzice.

18.00 +Władysława (f), Władysław, Mieczysław Lupa, Maria
i Zbigniew Klimas.

Czwartek 14.05.
7.00 O zdrowie  i Boże błog. oraz opiekę NMP dla Kazimierza i dla całej rodziny.

18.00 +Stanisław Kotula.

Piątek 15.05.
7.00 +Zofia i Józef Kotula, Mieczysław syn.

18.00 +Zofia i Michał Bruzda oraz ich rodzice.

Sobota 16.05.
7.00 +Czesława (f) Tomczyk od Krystyny i Zbigniewa Pałac z rodziną.

18.00 +Anna i Piotr Kubas.

Niedziela 17.05.

8.00 +Edward Piszczek od żony, córki i syna z rodzinami.

11.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie oraz opiekę NMP dla dzieci, które obchodzą rocznicę I komunii świętej oraz ich rodzin.

15.00 Za parafian.