INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 26.01.2020.

 Poniedziałek 27.01.
7.00 +Maria Wolak od kuzynki Marii Ramut z rodziną.

18.00 +Jan i Rozalia Kotula.

Wtorek 28.01.
18.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie dla Kazimierza Planty z okazji 80-tej rocznicy urodzin.

Środa 29.01.
18.00 +Agata i Franciszek Kowalczyk.

Czwartek 30.01.
7.00 +Maria Bandoła od chrześniaka Michała z rodziną.

Piątek 31.01.
18.00 +Jacek Kowalski w 15-tą rocz. śm.

Sobota 01.02.
7.00 +Anna Janik od rodziny Kisiel.

18.00 +Maria Kubas od Bożeny i Marka Kubas z rodziną.

Niedziela 02.02.

8.00 +Maria Kubas od męża z rodziną.

11.00 W 1-szą rocznicę urodzin Kasi z prośbą o zdrowie i Boże błog. oraz opiekę Matki Bożej dla dziecka i całej rodziny.

15.00 Za parafian.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 19.01.2020.

Poniedziałek 20.01.
7.00 +Maria Bandoła od siostrzenicy Joanny.

18.00 +Maria Wolak od kuzynki Olgi Dzidek z rodziną.

Wtorek 21.01.
7.00 +Anna Janik od Łukasza Janik.

18.00 +Janina Putaj.

Środa 22.01.
7.00 +Piotr Madej od rodziny Janiczków.

18.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie dla Michała
z okazji 18-tej rocznicy urodzin.

Czwartek 23.01.
7.00 +Aniela Gądek od rodziny Gądek i Zając.

Piątek 24.01.
7.00 +Stanisława(f) Pierzchała.

18.00  Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie dla Hanny Lelek z okazji 1-szej rocznicy urodzin.

Sobota 25.01.
7.00 +Andrzej Ostrogórski w 7 rocz. śm.

18.00 +Teresa Kotula od syna Krzysztofa z rodziną.

Niedziela 26.01.

8.00 +Bronisław Kowalczyk.

11.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie dla Zuzanny
i Mariana z okazji 50-tej rocznicy ślubu

15.00 Za parafian.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 12.01.2020.

Poniedziałek 13.01.
7.00 +Maria Wolak od Grzegorza i Moniki z rodziną.

18.00 +Tadeusz, Józefa (f) i Fryderyk Wrzoszczyk.
18.00 +Jan

Wtorek 14.01.
7.00 +Maria Bandoła od chrześnicy Magdaleny z mężem i dziećmi.

18.00 +Leon Planta w 25 rocz. śm., Cecylia i Stefan Kuzar.

Środa 15.01.
7.00 +Anna Janik od Jadwigi i Leszka Janik.

18.00 +Józef Migdał w 10 rocz. śm.

Czwartek 16.01.
7.00 +Piotr Madej od wychowawczyni ze Szkoły Podstawowej.

18.00 +Jan Dudek

Piątek 17.01.
7.00 +Aniela Gądek od sąsiadów Majcherków.

18.00 +Zofia Wcisło.

Sobota 18.01.
7.00 +Maria Kubas od Bożeny i Stanisława Kubas z Wielkich Dróg.

18.00 +Janina i Franciszek Cichoń.

Niedziela 19.01.

8.00 Za parafian.

11.00 +Stefania i Mieczysław Lupa od dzieci.

15.00 +Mieczysław Trela, Stanisława (f) i Władysław Marcinowski.