INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 07.06.2020.

Poniedziałek 08.06.
7.00 +Mieczysław Madej od Henryki Majcherek z rodziną.

18.00 +Jan Wojnicki.

Wtorek 09.06.
7.00 +Józef Okarmus od koleżanek i kolegów z cukierni w Rzozowie.

18.00 +Aniela i Józef Folwarski, córki i zięciowie.

Środa 10.06.
7.00 +Halina, Stanisław i Krzysztof Kotula.

18.00 +Waleria i Stanisław Lupa.

Czwartek 11.06.
8.00 +Ludwika (f), Jan i Ewa Radziszowscy.

10.00 Za parafian.

Piątek 12.06.
7.00 +Jan, Rozalia i Czesław Krupnik.

18.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie oraz opiekę NMP dla Joanny i Janusza Kotula z okazji 10-tej rocz. ślubu.

Sobota 13.06.
7.00 +Antonina i Jakub Panek oraz ich dzieci.

18.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie oraz opiekę NMP dla Haliny i Antoniego z okazji 50-tej rocz. ślubu.

Niedziela 19.06.

8.00 +Zofia i Józef Pletnia.

11.00 Za parafian.

15.00 +Mieczysław Pająk w 4-tą rocznicę śmierci.

 

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 31.05.2020.

Poniedziałek 01.06.
7.00 O silną wiarę w naszych rodzinach oraz szczególne Boże błog. dla dzieci od róż różańcowych. (O obronę przed zagrożeniami, które niesie świat).

18.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie oraz opiekę NMP dla Małgorzaty i Zbigniewa z okazji 20-tej rocz. ślubu.

Wtorek 02.06.
7.00 +Jan Styczeń.

18.00 +Czesława (f) Tomczyk od wnuczki Katarzyny z mężem.

Środa 03.06.
7.00 +Stefan i Bogdan Kocik.

18.00 O szczęśliwe rozwiązanie dla Kingi.

Czwartek 04.06.
7.00 +Mieczysław Madej od Michaliny Lupa z rodziną.

18.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie oraz opiekę NMP dla Cecylii i Andrzeja Wrzoszczyk z okazji 43 rocz. ślubu.

Piątek 05.06.
7.00 +Stanisław Kubas.

18.00 +Franciszek i Anna Klimek.

Sobota 06.06.
7.00 +Rudolf Stechura 2 rocz. śm.

18.00 +Józefa (f) i Czesław Nawara.

Niedziela 07.06.

8.00 +Jolanta Świerkosz w 7 rocz. śm.

11.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie oraz opiekę NMP dla Stanisławy i Józefa z okazji 50-tej rocz. ślubu.

15.00 Za parafian (w intencji maturzystów)

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 24.05.2020.

Poniedziałek 25.05.
7.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne od róży różańcowej
z Gołuchowic.

18.00 +Stanisław Lupa, Maria Lasek.

Wtorek 26.05.
7.00 Dziękczynna za otrzymane łaski za przyczyną św. Urszuli Ledóchowskiej.

18.00 +Władysława (f) i Józef Wrzoszczyk, Jadwiga córka, Anna wnuczka.

Środa 27.05.
7.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie oraz opiekę NMP dla członków róży św. Jana Pawła II oraz ich rodzin.

18.00 +Katarzyna i Józef Ostrogórski.

Czwartek 28.05.
7.00 +Czesława (f) Tomczyk od wnuczki Agnieszki z rodziną.

18.00 +Aniela i Józef Folwarski oraz córki i zięciowie.

Piątek 29.05.
7.00 +Mieczysław Madej od Emilii i Marcina Janik z rodziną.

18.00 +Maria, Tadeusz i Kazimierz Okarmus.

Sobota 30.05.
7.00 O potrzebne dary Ducha Świętego dla wszystkich parafian od róż różańcowych.

18.00 rez.

Niedziela  31.05.

8.00 +Józef, Aniela i Teofil Madej.

11.00 +Maria, Władysław, Aniela, Janina i Stanisław Kubas.

15.00 Za parafian.