INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 17.05.2020.

Poniedziałek 18.05.
7.00 +Anna Sekuła.

18.00 +Zofia i Józef Rakoczy oraz ich synowie.

Wtorek 19.05.
7.00 +Zofia i Stefan Janik.

18.00 +Helena i Andrzej Panek, Maksymilian Klimas.

Środa 20.05.
7.00 O zdrowie i Boże błog. oraz opiekę NMP dla Janiny.

18.00 +Stanisław Cichoń.

Czwartek 21.05.
7.00 +Andrzej i Anna Okarmus.

18.00 +Zuzanna Planta i jej rodzice.

Piątek 22.05.
7.00 +Rozalia i Władysław Gaczorek.

18.00 +Jan, Maria i Marian Planta.

Sobota 23.05.
7.00 +Anna Janik od rodziny Kisielewskich.

18.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie oraz opiekę NMP dla Zofiii z okazji 91 urodzin.

Niedziela 24.05.

8.00 Za parafian.

11.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie oraz opiekę NMP dla Zofii i Pawła z okazji 30-tej rocz. ślubu.

15.00 +Józef, Maria i Tadeusz Lupa.

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 10.05.2020.

Poniedziałek 11.05.
7.00 +Maria Sajduk i zmarli z rodziny.

18.00 +Anna Janik od rodziny Pęcak.

Wtorek 12.05.
7.00 ++ w intencji zmarłych członkiń z róży pw. św. Siostry Faustyny.

18.00 +Stanisław Cora z rodzicami.

Środa 13.05.
7.00 +Stefan Leśniak i jego rodzice.

18.00 +Władysława (f), Władysław, Mieczysław Lupa, Maria
i Zbigniew Klimas.

Czwartek 14.05.
7.00 O zdrowie  i Boże błog. oraz opiekę NMP dla Kazimierza i dla całej rodziny.

18.00 +Stanisław Kotula.

Piątek 15.05.
7.00 +Zofia i Józef Kotula, Mieczysław syn.

18.00 +Zofia i Michał Bruzda oraz ich rodzice.

Sobota 16.05.
7.00 +Czesława (f) Tomczyk od Krystyny i Zbigniewa Pałac z rodziną.

18.00 +Anna i Piotr Kubas.

Niedziela 17.05.

8.00 +Edward Piszczek od żony, córki i syna z rodzinami.

11.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie oraz opiekę NMP dla dzieci, które obchodzą rocznicę I komunii świętej oraz ich rodzin.

15.00 Za parafian.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 03.05.2020.

Poniedziałek  04.05.
7.00 +Józefa (f) Ślusarczyk od sąsiada Piotra Wołocha z rodziną.

18.00 O Boże błog., zdrowie i opiekę NMP dla strażaków oraz ich rodzin a także o wieczne zbawienie dla zmarłych druhów.

Wtorek 05.05.
7.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie oraz opiekę NMP dla Wirginii z okazji urodzin.

18.00 +Władysława (f) i Stanisław Płonka.

Środa 06.05.
7.00 +Stanisław Skorut oraz jego córki.

18.00 +Bolesław Bobak, Stanisław, Józefa (f) i Józef Wróbel.

Czwartek 07.05.
7.00 +Paulina, Józef, Jan i Jakub Kozicki.

18.00 +Stanisława (f) i Jan Michalik, ich synowie i wnuczka Madzia.

Piątek 08.05.
7.00 +Anna Janik od Krzysztofa i Urszuli Kotula.

18.00 +Stanisław Płonka.

Sobota 09.05.
7.00 +Czesława (f) Tomczyk od sąsiadów bliższych i dalszych.

18.00 +Stanisław Stefanik w 11-tą rocz. śmierci.

Niedziela 10.05.

8.00 +Bronisława (f) i Jan Doniec, Halina i Henryk Grabowski.

11.00 Za parafian.

15.00 +Maria Wolak.