INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 05.04.2020.

Poniedziałek 06.04.
7.00 +Józefa (f) Ślusarczyk od sąsiadów bliższych i dalszych.

18.00 +Bronisław, Krystyna i Kazimierz Klimas.

Wtorek 07.04.
7.00 +Jan Dudek, Jan syn, Marcin i Dawid wnukowie.

18.00 +Jan i Maria Ramut.

Środa 08.04.
7.00 +Jerzy Szlosar z rodzicami, Anna i Jan Pletnia.

18.00 +Maria i Leon Klimas.

Czwartek 09.04.
19.00 W intencji kapłanów posługujących w naszej parafii
i pochodzących z naszej parafii o Boże błog. i opiekę NMP oraz potrzebne łaski od Margaretek.

Sobota 11.04.
19.00 +Leon i Maria Klimas.

Niedziela 12.04.

8.00 +Zofia i Józef Pletnia.

11.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę  NMP dla Mateusza Liskiewicza z okazji 18-tej rocznicy urodzin.

15.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę  NMP dla Józefy i Marka z okazji 45-tej rocznicy ślubu.

Poniedziałek 13.04.

8.00 +Andrzej Ostrogórski.

11.00 +Mieczysław Trela, Stanisława (f) i Władysław Marcinowski.

15.00 O Boże błogosławieństwo w rodzinie.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 29.03.2020.

Poniedziałek 30.03.
7.00 +Jan Kotula i jego rodzice.

18.00 +Anna Janik  i zmarli z rodziny.

Wtorek 31.03.
7.00 +Władysław i Eleonora Rzepisko.

18.00 +Józefa (f) Ślusarczyk od chrześnicy Moniki z rodziną.

Środa 01.04.
7.00 +Anna Janik od Mateusza i Joanny Ożóg.

18.00 +Franciszek Blak w 15 rocz. śm.

Czwartek 02.04.
7.00 +Wiktoria i Józef Klimas.

18.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie dla Karola
z okazji 18-tej rocz. ur.

Piątek 03.04.
7.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie dla Emilii
i Leszka z okazji rocznicy urodzin.

18.00 +Władysław Panek w rocz. śm.

Sobota 04.04.
7.00 +Stanisław Lupa w 32 rocz. śm.

18.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie dla Marysi
z okazji 1-szej rocz. ur.

Niedziela 05.04.

8.00 +Irena, Wiktor, Stanisław, Ewa Wcisło i zmarli z rodziny Grubka.

11.00 +Andrzej Mrowiec 12 rocz. śm.

15.00 Za parafian.

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 22.03.2020.

Poniedziałek 23.03.
7.00 +Józef i Józef Moszka.

18.00 +Zofia i Józef Rakoczy oraz ich synowie.

Wtorek 24.03.
7.00 +Krzysztof Klimas w 1-szą rocz. śm., Helena i Andrzej Panek, Maksymilian Klimas.

18.00 O Boże błog. dla rodziny oraz opiekę NMP.

Środa 25.03.
7.00 +Marian Malinowski.

18.00 +Stanisław i Teresa Kotula, Leon Planta.

Czwartek 26.03.
7.00 +Rozalia Jurek od Eweliny i Grzegorza z dziećmi.

18.00 +Łukasz Tomczykiewicz w 4-tą rocz. śm.

Piątek 27.03.
7.00 +Damian i Paweł Panek.

18.00 +Adela i Aleksander Dziedzic.

Sobota 28.03.
7.00 +Zofia i Józef Kotula, Mieczysław syn.

18.00 +Leona (f) i Stanisław Kotula oraz zmarłe dzieci.

Niedziela 29.03.

8.00 +Józef Wcisło i zmarli z rodziny.

11.00 Za parafian.

15.00 +Tadeusz i Andrzej Klimek.