OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.11.2020.

1. Dzisiaj przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po każdej mszy świętej publicznie odmówimy akt poświęcenia Sercu Jezusowemu i dzięki temu możemy uzyskać odpust zupełny.
  2. Dzisiaj przypada wspomnienie św. Cecylii patronki muzyki kościelnej.
  3. Dzisiaj organizowana jest zbiórka – rzeczy, potrzebnych dla chorych na COVID-19, przebywających w małopolskich szpitalach – w remizie OSP w Rzozowie w godz. 11.00 – 16.00.
  4. W środę po mszy świętej o godz. 18.00 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Za tydzień w niedzielę 29-go listopada przypada pierwsza niedziela adwentu.
  6. Bóg zapłać państwu Ewie i Piotrowi Kordys naszym parafianom za ofiarowanie do kościoła kropielnicy bezdotykowej.
  7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na wypłacenie wykonanych inwestycji.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.11.2020.

1. OSP Rzozów organizuje zbiórkę rzeczy, potrzebnych dla chorych na COVID-19, przebywających w małopolskich szpitalach. Potrzebne są chusteczki nawilżane, pianki do mycia ciała, mydło w płynie, suchy szampon do włosów, grzebienie, oliwki do ciała, krem typu sudokrem, jednorazowe maszynki do golenia, wkładki higieniczne i podpaski, podkłady, szczoteczki i pasta do zębów, płyny do płukania jamy ustnej, kubki i sztućce jednorazowe, kubki „niekapki”, piżamy, rozpinane koszulki, t-shirty, woda mineralna. Zbiórka będzie przeprowadzona
    w Remizie OSP Rzozów w dniach 21-22 listopada w godz. 11.00 – 16.00.
  2. W środę po mszy świętej o godz. 18.00 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W piątek trzeci miesiąca modlitwy do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30.
  4. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na wypłacenie wykonanych inwestycji.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 08.11.2020.

1.  Wojewoda Małopolski zachęca do włączenia się w organizowanie tzw. szpitali tymczasowych dla osób chorych na COVID 19. O pomoc proszeni są lekarze, pielęgniarki, ratownicy i opiekunowie medyczni, salowe, pracownicy obsługi technicznej i technicy elektroradiologii oraz inne osoby posiadające podstawowe kompetencje w zakresie pomocy medycznej (przedstawiciele służb mundurowych, studenci, harcerze i wolontariusze).  Wszelkie niezbędne informacje oraz formularz kontaktowy znajdują się na stronie internetowej Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie (www.muw.pl).
  2. Burmistrz Skawiny informuje o trwającym naborze wniosków o udzielenie dotacji do wymiany starych pieców. Szczegóły na plakacie w gablocie oraz na stronie internetowej Gminy Skawina.
  3. Dzisiaj ostatnie nabożeństwo w ramach różańca do granic o godz. 18.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  4. W środę Narodowe Święto Niepodległości. Msze święte o godz. 8.00 i 18.00. W tym dniu o godz. 7.30 różaniec w intencji naszej Ojczyzny. Po mszy świętej o godz. 18.00 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Różaniec fatimski w piątek o godz. 17.30. Poprowadzi go róża św. Jana Pawła II.
  6. Bóg zapłać naszym parafianom za naprawę ogrodzenia wokół kościoła. W tym tygodniu pracowali: p. Tadeusz Wcisło, p. Kazimierz Janowski, p. Andrzej Wrzoszczyk oraz p. Jacek Kotula.
  7. W zakrystii po każdej mszy świętej przyjmowane są wypominki jednorazowe oraz roczne. Zachęcam do zyskiwania odpustów za dusze w czyśćcu cierpiące.
  8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na wypłacenie wykonanych inwestycji.