OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18.08.2019.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Źródło, Niedziela, Gość Niedzielny oraz Cuda i Łaski.
  2. Międzyzakładowa Komisja Koordynacyjna Solidarności zaprasza na mszę świętą z okazji 39-tej rocznicy powstania Związku Zawodowego Solidarnośći Porozumień Sierpniowych, która będzie za tydzień w niedzielę 25-go sierpnia o godz. 11.00.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby kościoła.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.08.2019.

1. We wtorek przypada święto NMP Kalwaryjskiej. W tym dniu różaniec fatimski o godz. 17.30. Poprowadzi go róża męska św. Maksymiliana Kolbego.
  2. W czwartek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Jest to święto obowiązkowe. Msze święte o godz. 8.00, 11.00 i 15.00. Na każdej mszy świętej błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  3. Osoby, które chcą pielgrzymować pieszo do Kalwarii mogą dołączyć do grupy skawińskiej, która wyrusza z naszego kościoła 15-go sierpnia w czwartek około godz. 12.00.
  4. Zachęcamy wszystkich parafian do wzięcia udziału w dróżkach kalwaryjskich w piątek i sobotę. Rozpoczęcie mszą świętą w klasztorze o godz. 6.00. Po mszy spotkanie wszystkich pielgrzymów z lewej strony bocznego wejścia na plac Rajski.
  5. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 17.30.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  7. Na stoliku jest do zabrania „Skawińska Koperta Życia”.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 04.08.2019.

1. Przypominamy, że w tym tygodniu rozpoczyna się XXXIX Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę. Wyruszy ona z kościoła na Ogrodach we wtorek 6 sierpnia po Mszy świętej o godz. 8.30.
  2. Zachęcamy do podjęcia sierpniowej abstynencji od alkoholu.
  3. Do nabycia jest prasa katolicka „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, a także „Źródło”.
  4. Na stoliku jest do zabrania „Skawińska Koperta Życia”