OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.10.2019.

1.Bóg zapłać za ofiarę 1528zł złożoną z okazji XIX Tygodnia Papieskiego na młodzież zdolną z niezamożnych rodzin.

1. Zachęcam do udziału w nabożeństwach różańcowych. W tygodniu są po mszy świętej o godz. 18.00 a w niedziele o godz. 14.30.
  2. W zakrystii przyjmowane są wypominki jednorazowe oraz roczne za naszych bliskich zmarłych.
  3. W piątek po wieczornej mszy świętej spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  4. Za tydzień w naszej parafii będziemy gościli o. karmelitę Mariusza Wójtowicza, który w kazaniach wyjaśni nam czym jest Szkaplerz Święty oraz będzie możliwość przyjęcia tego szkaplerza po każdej mszy świętej.
  5. Zachęcam do zakupu prasy katolickiej dla dzieci. Jest nowy numer „Ola i Jaś” oraz numer październikowy „Dominika”.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13.10.2019.

1. Spotkanie z rodzicami dzieci, które przystąpią do pierwszej komunii świętej w 2021 roku dzisiaj po mszy świętej o godz. 11.00.
  2. Różaniec Fatimski dzisiaj o godz. 14.30.
  3. Dzisiaj obchodzimy XIX Tydzień Papieski. Zbiórka do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin po każdej mszy świętej.
  4. Zachęcam do udziału w nabożeństwach różańcowych. W tygodniu są po mszy świętej o godz. 18.00 a w niedziele o godz. 14.30.
  5. W piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.30.
  6. W zakrystii przyjmowane są wypominki jednorazowe oraz roczne za naszych bliskich zmarłych.
  7. Dzisiaj obchodzi imieniny ks. kanonik Edward. Składamy Mu najserdeczniejsze życzenia.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 06.10.2019.

1. Poświecenie różańców dla dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej dzisiaj na mszy świętej o godz. 11.00.
  2. Zachęcam do udziału w nabożeństwach różańcowych. W tygodniu są po mszy świętej o godz. 18.00 a w niedziele o godz. 14.30.
  3. Organizowana jest IV Pielgrzymka Apostolatu Margaretka do sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Wyjazd w sobotę 12-go października o godz. 8.30 z parkingu przy kościele. Zapisy u p. Bolesława Treli.
  4. Spotkanie z rodzicami dzieci, które przystąpią do pierwszej komunii świętej w 2021 roku za tydzień po mszy świętej o godz. 11.00.
  5. Różaniec Fatimski za tydzień w niedzielę o godz. 14.30.
  6. Za tydzień w niedzielę obchodzić będziemy XIX Tydzień Papieski. Organizowana będzie zbiórka do puszek po każdej mszy świętej na stypendia dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin.
  7. Zachęcam do zakupu prasy katolickiej dla dzieci: „Dominik”, „Ola i Jaś”, „Droga” oraz „Mały Gość Niedzielny”.