Poniedziałek 16.10.
18.00 +Anna i Henryk Janik.
Wtorek 17.10.
18.00 +Krystyna i Piotr Kotula.
18.00 +Antoni Wilkosz od Izabeli i Dariusza Szczurowskich z rodziną.
Środa 18.10.
18.00 +Irena Wojnicka.
18.00 +Jadwiga Romek.
Czwartek 19.10.
18.00 +Władysław Putaj od Aleksandra Kotula z rodziną.
18.00 +Antoni Wilkosz od Arkadiusza Kotaś z rodziną.
Piątek 20.10.
18.00 +Henryk Nowak.
18.00 Za zmarłych:
+Stanisław Lelek od koleżanek i kolegów z rocznika 1966.
+Karol Hałat od uczestników pogrzebu.
+Jadwiga Hałat od Sołtysa i Rady Sołeckiej z Rzozowa.
+Piotr Folwarski od dzielnicy „Parcele”.
+Józef Stanek od Joanny i Bogdana Blak.
+Zofia Serwińska od Justyny i Krystiana Zawadzkich.
+Matylda Klimas od Anny i Marka Lupa z rodziną.
+Maria Kotula od Sabiny i Grzegorza Florczyk.
+Zofia Jończyk od wnuka Sebastiana z rodziną.
+Marian Radziszowski od sąsiadów Darka i Moniki Wcisło z dziećmi.
+Anna Madej od Janiny i Józefa Madej z Leńcz.
+Krzysztof Klimas od Matki Chrzestnej z rodziną.
+Zofia Kotula od Sołtysa i Rady Sołeckiej z Rzozowa.
+Józef Serwiński od Krystyny Grela z rodziną.
+Zofia Godzik od rodziny Goldman ze Swoszowic.
+Kazimierz Kotula od Agnieszki Wilkosz z rodziną.
+Stefan Maliszewski od Krystyny.
+Maria Kubas od rodziny Kubas.
+Małgorzata Lupa od sąsiadów.
+Edward Lupa od Janiny Madej z rodziną.
+Władysława Kowalik od rodziny Musiał ze Skawiny.
+Maria Luzar od Józefy i Herberta Fojt.
+Barbara Paluchowska od kuzynki Danuty z rodziną.
+Janina Kaindl od Marii Wcisło z rodziną.
+Maria Marcisz od Józefa Marcisz z Jaworznej.
+Jan Namysło od rodziny Putaj.
+Tadeusz Panek od rodziny Madej.
+Krzysztof Mrowiec od kuzynki Agnieszki z rodziną.
+Piotr Longa od Agaty i Andrzeja Lelek.
+Wiesław Sekuła od syna Mateusza.
+Józef Płonka od syna Dominika.
+Henryk Błaszczak od brata Piotra z rodziną.
+Cecylia Lupa od chrześnicy Teresy z rodziną.
+Marcjanna Grabowska w 55 rocz. śm., Stefan mąż.
+Łukasz Krzos od Weroniki i dzieci.
+Krzysztof Gabriel od rodziny Madej.
+Andrzej Kowalczyk od siostry z mężem.
+Marian Kotula.
Sobota 21.10.
17.00 +Aniela i Franciszek Gądek.
17.00 +Krystyna i Władysław Gądek.
Niedziela 22.10.
8.00 +Henryka (f) Majcherek w 3 rocz. śm.
11.00 Za parafian.
15.00 +Stanisław Lupa.