Ogłoszenia duszpasterskie 6 września 2015 – 23 Niedziela Zwykła

Dziś I niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu.

Kalendarz liturgiczny:

• We wtorek – Święto Narodzenia NMP
  • W środę – wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy

1. W przyszłą niedzielę odbędzie się XXIII Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. O godz. 9:00 rozpocznie się Droga Krzyżowa od kaplicy „U Piłata”, a o 1100 msza św. Specjalne zaproszenie do Kalwarii kieruje do rodzin ks. kard. Stanisław Dziwisz.

2. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny i ważne rocznice, życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa.

3. Z serca dziękujemy: Zuzannie Janik, Marii Ramut oraz Józefie i Magdalenie Tomczykiewicz, które pięknie przygotowały kościół na dzisiejszą niedzielę, a w nadchodzącym tygodniu prosimy rodziny z kolejnych trzech domów.

4. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na składkę i do kopert na potrzeby naszego kościoła a w szczególności na powstający ołtarz Bożego Miłosierdzia.

5. Zbiórka dla ministrantów i lektorów będzie we wtorek o godz. 18:30 a pierwsze spotkanie dla dziewcząt ze scholi również we wtorek o godz. 19:00 . Klasę I i II gimnazjum zapraszamy na spotkanie organizacyjne w piątek o godz. 18:30.

6. Do przyszłej niedzieli prosimy, aby zgłosiły się do zakrystii osoby młodsze lub starsze, zainteresowane śpiewaniem w chórze parafialnym.

7. Pani Dyrektor oraz wychowawcy ze SP w Rzozowie serdecznie dziękują wszystkim ludziom dobrego serca za przekazaną dla dzieci wyprawkę szkolną.

8. Program dożynek parafialnych i Biesiady Rodzinnej

9. W dzisiejszej Ewangelii usłyszeliśmy o uzdrowieniu głuchoniemego. Przynosimy i my do Boga w naszych modlitwach chorych, cierpiących i samotnych ufając w Jego uzdrawiającą moc. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia!

Posted in Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie.