Poniedziałek 13.02.
7.00 +Henryka (f) Majcherek od Janiny i Marcjanny.
7.00 +Władysława (f) Płonka.
Wtorek 14.02.
7.00 +Teresa Madej od sąsiadów z domu Wrzoszczyk.
Środa 15.02.
7.00 +Antoni Wcisło od syna Mariana z rodziną.
18.00 +Andrzej i Helena Panek, Krzysztof Klimas.
Czwartek 16.02.
7.00 +Ryszard Kubas.
7.00 +Czesław Grabiński od siostry Danuty z rodziną.
Piątek 17.02.
18.00 Za zmarłych:
+Stanisław Lelek od chrześnicy Justyny z rodzicami.
+Władysław Wcisło od Zbigniewa Janika z Radziszowa z rodziną.
+Stefania Piszczek od rodziny Węgiel.
+Karol Hałat od uczestników pogrzebu.
+Zofia Lupa od rodziny Grabińskich z Woli Radziszowskiej.
+Andrzej Ostrogórski od rodziny Rak.
+Elżbieta Żelazny od rodziny Pletnia.
+Piotr Folwarski od koleżanek i kolegów córki Anny z firmy „STALCO”.
+Anna Woźniak od mieszkańców Gołuchowic.
+Józef Stanek od syna Włodzimierza z żoną.
+Władysław Trela od rodziny Mielecki.
+Janina Karcz od chrześnicy Elżbiety Krajewskiej.
+Zofia Serwińska od siostry Teresy.
+Matylda Klimas od Anety i Piotra Klimas z rodziną.
+Józef Kobiela od Kazimiery Kaczmara.
+Maria Kotula od Wiesława i Małgorzaty Pająk.
+Grzegorz Wcisło od Marzeny i Andrzeja Kania z rodziną.
+Zofia Jończyk od sąsiadów bliższych i dalszych.
+Marian Radziszowski od rodziny z Gliwic.
+Anna Madej od sąsiadów.
+Krzysztof Klimas od zakładu pogrzebowego „TATAR”.
+Zofia Kotula od Danuty i Kazimierza Kania.
+Romuald Keppert od chrześnicy Barbary z rodziną.
+Grażyna Mrowiec od Lucyny Do Huu z mężem.
+Józef Serwiński od rodziny Chlebek i Gonciarczyk.
+Zofia Godzik od Zofii Kozickiej.
+Kazimierz Kotula od Ewy i Andrzeja Zaprzałka.
+Stefan Maliszewski od Marii Marcisz.
+Maria Kubas od Anny i Wiesława Bednarz.
+Małgorzata Lupa od rodziny Stanek i Dubiel.
+Edward Lupa od róży św. Jana Pawła II.
+Maria Knapczyk od Danuty Trzaska z rodziną.
+Władysława Kowalik od koleżanek i kolegów z TRI-WALL zmiana „B”.
+Maria Luzar od Krzysztofa i Marii Urban z rodziną.
+Barbara Paluchowska od siostry z rodziną.
+Janina Kaindl od wnuczki Beaty z rodziną.
Sobota 18.02.
7.00 +Zofia Lupa od syna Andrzeja z rodziną.
17.00 +Jan i Aniela z synami.
Niedziela 19.02.
8.00 +Jan Pawłowski.
11.00 Za parafian.
15.00 +Krzysztof Klimas w 1 rocz. śm. oraz jego rodzice.