Poniedziałek 14.03.
7.00 +Rozalia Jurek w 3 rocz. śm., Edward mąż, Jacek syn.
7.00 +Ludwik Stachura od przyjaciela Bronisława.
Wtorek 15.03.
7.00 +Józef Piszczek i Józef Dziedzic.
Środa 16.03.
18.00 +Józef, Zofia i Mieczysław Kotula.
18.00 +Lidia Sołtys, Aleksander Ramut, Maria i Jakub Planta.
Czwartek 17.03.
7.00 +Edward Piszczek z rodzicami.
18.00 +Jan Madej od Ewy i Piotra Kordys.
Piątek 18.03.
18.00 +Józefa (f) i Fryderyk Wrzoszczyk.
18.00 Za zmarłych:
+ Józef i Katarzyna Ostrogórscy.
+ Władysław i Stefania Okarmus.
+ Stanisław, Józefa (f) i Krzysztof Janik.
+ Jan Liskiewicz od rodziny Jankowicz z Kopanki.
+ Stanisław Lelek od Krzysztofa i Józefy Kosek.
+ Piotr Kotula od rodziny Dudów z Trzemeśni.
+ Bolesław Bobak od Bogdana i Stanisława Bobak z rodzinami.
+ Krystian Grabiński od Magdaleny i Grzegorza z Polanki.
+ Władysław Wcisło od Pawła Indyka z rodziną z Rzozowa.
+ Stefania Piszczek od Tadeusza Bykowskiego z rodziną.
+ Czesław Janik od Marty i Tomasza Wierzbickich z dziećmi.
+ Zofia Ożóg od Sołtysów z Gminy Skawina.
+ Karol Hałat od uczestników pogrzebu.
+ Wanda Krupnik od sąsiadów bliższych i dalszych.
+ Henryka Majcherek od przyjaciół.
+ Zofia Lupa od bratanka Dariusza z żoną.
+ Jan Pawłowski od Wandy Kubas.
+ Andrzej Ostrogórski od Andrzeja Czopek z rodziną.
+ Andrzej Kochana od Małgorzaty i Pawła z synami.
+ Elżbieta Żelazny od Ewy Boroń.
+ Andrzej Pala od koleżanek córki Agnieszki-Gabrieli i Grażyny.
+ Marian Janik od Agaty i Wojciecha Bałys z dziećmi.
+ Piotr Folwarski od Rafała Janik z rodziną.
+ Władysław Putaj od rodziny Płonka.
+ Anna Woźniak od brata Henryka z rodziną.
+ Józef Stanek od Agaty i Adama Pietrusa.
+ Władysław Trela od wnuka Marcina z rodziną.
+ Janina Karcz od syna Marka z żoną.
+ Zofia Serwińska od rodziny Gonciarczyk z Sieniawy.
+ Matylda Klimas od Aleksandry i Antoniego Wilkosz.
+ Józef Kobiela od rodziny Radwan z Zawoi.
+ Maria Kotula od 6 róży siostry Faustyny.
+ Marek Płazieński od sąsiadów Kotula i Wcisło.
+ Grzegorz Wcisło od mamy.
+ Teofil Wrzoszczyk od kuzynek z rodzinami z domu Wrzoszczyk.
+ Zofia Jończyk od Władysławy Dudek z Gołuchowic.
+ Marian Radziszowski od Olgi i Łukasza z rodziną.
+ Anna Madej od córki Barbary z mężem.
+ Krzysztof Klimas od rocznika 77.
+ Zofia Kotula od wnuka Marka z rodziną.
Sobota 19.03.
7.00 +Jan Tomczykiewicz od siostrzeńca Przemysława Wcisło z rodziną.
17.00 +Maria i Józef Kotula, Józef i Władysława (f) Wrzoszczyk oraz zmarli z rodziny.
Niedziela 20.03.
8.00 Za parafian.
11.00 +Cecylia i Józef Grabowski, Władysława (f) i Józef Wrzoszczyk.
15.00 +Jakub i Józefa (f) Kotula oraz ich dzieci.