OGŁOSZENIA PARAFIALNE 03.04.2022.

 

  1. Warsztat Terapii Zajęciowej w Rzozowie zaprasza dzisiaj na kiermasz wielkanocny. Środki zgromadzone podczas kiermaszu zostaną przekazane na rehabilitację społeczno – zawodową uczestników Warsztatu.
  2. Gorzkie żale odprawiane są w niedzielę o godz. 14.30.
  3. Droga krzyżowa w piątek o godz. 17.30.
  4. Spotkanie z uczniami klas 8 SP oraz 1 i 2 szkoły ponadpodstawowej a także ich rodzicami dzisiaj po mszy świętej o godz. 11.00. Młodzież przychodzi w tym tygodniu w środę i czwartek na mszę świętą
    o godz. 18.00. W czwartek po mszy świętej wieczornej spowiedź. W piątek młodzież przychodzi do kościoła na godz. 17.00. W sobotę na mszy świętej o godz. 18.00 młodzież naszej parafii przystąpi do sakramentu bierzmowania.
  5. Wyjątkowo w tym miesiącu msza święta za naszych bliskich zmarłych w najbliższy piątek 8-go kwietnia o godz. 18.00. Natomiast w sobotę msza święta wieczorna o godz. 16.00.
  6. Za tydzień w niedzielę poświęcenie palm na każdej mszy świętej.
  7. Zachęcam do zakupu prasy katolickiej: dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” oraz „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
  8. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na utrzymanie kościoła.

 

 

Posted in Ogłoszenia duszpasterskie.