OGŁOSZENIA PARAFIALNE 04.06.2023.

1. Dzisiaj w uroczystość Najświętszej Trójcy kończy się okres spowiedzi i komunii świętej wielkanocnej.
  2. Litania do Serca Pana Jezusa codziennie po mszy świętej.
  3. Serdeczne Bóg zapłać za wspaniałe przyjęcie pielgrzymów.
  4. Bóg zapłać wczorajszym nowożeńcom za dekorację kwiatową w naszym kościele.
  5. Zachęcam do zakupu prasy katolickiej. Jest nowy numer „Małego Gościa” dla dzieci oraz nowy kwartalnik „Niedziela Magazyn”.
  6. W czwartek przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Po mszy świętej o godz. 10.00 wyruszy procesja ulicami naszej parafii. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało:
    I – przy bramie kościoła – Góra Wsi
    II –przy remizie – Środek Wsi
    III – w ulicy – Droga Do Huty
    IV – przy kościele – Skotnica
    Banery pomocne w przygotowaniu ołtarzy są w zakrystii.
    W tym dniu można zyskać odpust zupełny za pobożne uczestnictwo w procesji eucharystycznej.
  1. Od piątku codziennie procesja eucharystyczna po wieczornej mszy świętej. W niedzielę po mszy świętej o godz. 11.00.
  2. Trwa zbiórka pieniędzy na „sprzątanie kościoła”. Zbieramy po 90 zł od rodziny. Pieniądze można wpłacać do skarbony przy zakrystii, do skarbon przy wyjściu z kościoła oraz po każdej mszy świętej w zakrystii a także na konto parafialne. Bardzo proszę aby koperty podpisać imieniem i nazwiskiem wraz z adresem.