OGŁOSZENIA PARAFIALNE 05.02.2023.

 

  1. Burmistrz Miasta i Gminy Skawina informuje, że w dniu 19 lutego 2023 r. w godz. od 8.00 do 20.00 odbędą się wybory na Sołtysa i członków Rad Sołeckich. Wybory będą przeprowadzone w głosowaniu tajnym i bezpośrednim, w klubie sportowym Rzozów 48. Na wybory należy obowiązkowo zabrać dokument potwierdzający tożsamość. Dodatkowe szczegóły na plakacie w gablocie.
  2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej mszy świętej.
  3. Dzisiaj rozpoczynamy nabożeństwo czterdziestogodzinne.
  4. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Dla dzieci jest nowy numer „Małego Gościa”.
  5. Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszokomunijnych oraz strażakom za uprzątnięcie dekoracji bożonarodzeniowej.
  6. Dzisiaj po każdej mszy świętej poświęcenie: wody, soli i chleba ku czci św. Agaty.
Posted in Ogłoszenia duszpasterskie.