OGŁOSZENIA PARAFIALNE 05.06.2022.

1. Dyrektor Rafael Film informuje o kinowej premierze filmu z chrześcijańskim przesłaniem pt. „Nakręcony tata”. Plakat w gablocie.
  2. Adecco Poland prowadzi rekrutację dla firmy Valeo na produkcję i magazyn. Oferta pracy dla kobiet i mężczyzn w Skawinie. Dodatkowe informacje na plakacie w gablocie.
  3. Burmistrz Miast i Gminy Skawina informuje, że 30 czerwca 2022 mija termin złożenia deklaracji dotyczącej źródła ciepła i spalania paliw, którą musi złożyć każdy właściciel lub zarządca budynku. Więcej informacji na plakacie.
  4. Burmistrz Miasta i Gminy Skawina zaprasza do zapoznania się z projektem studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Skawina, który będzie udostępniony do publicznego wglądu w dniach od 6 czerwca do 6 lipca 2022r. w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie w godzinach pracy urzędu. Szczegółowe informacje w obwieszczeniu Burmistrza i Gminy Skawina z dnia 20 maja 2022 r. oraz w gablocie.
  5. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są codziennie po mszy świętej.
  6. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania przychodzi na spotkania według ustalonego porządku.
  7. Dzisiaj po każdej mszy świętej będzie można odebrać akty chrztu dzieci, które rodzice przynieśli przed I komunią świętą i bierzmowaniem. Są do odebrania także tacki.
  8. Dzisiaj po mszy świętej o godz. 15.00 spotkanie rady parafialnej.
  9. W dniu 16-go czerwca będziemy obchodzili Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa. Dlatego bardzo proszę
    o przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało:
    I – przy bramie ogrodzenia – droga od Skawiny do krzyża.

II –przy remizie – droga od Radziszowa do Kotoca.
III – w ulicy – Podole i Kotoc.
IV – przy kościele – droga od kapliczki do Borku.

Banery pomocne do przygotowania ołtarzy są do zabrania w kościele.

1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby kościoła.