OGŁOSZENIA PARAFIALNE 08.05.2022.

 

 

  1. Bóg zapłać wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu uroczystości odpustowych a także p. Organiście, Strażakom, dzieciom sypiącym kwiaty, osobom niosącym feretrony oraz służbie liturgicznej.
  2. Sołtys i Rada Sołecka zaprasza wszystkich na poświęcenie figurki Pana Jezusa Frasobliwego-znajdującej się przy drodze na Radziszów-które odbędzie się dzisiaj o godz. 17.00.
  3. Nabożeństwo majowe codziennie pół godziny przed wieczorną mszą świętą. W środę połączone będzie z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Natomiast w piątek 13-go maja o godz. 17.30 różaniec fatimski poprowadzi Róża Matki Bożej Królowej Polski i odmówi litanię loretańską.
  4. W piątek po wieczornej mszy świętej możliwość spowiedzi przed uroczystością pierwszej komunii świętej, która odbędzie się w sobotę.
  5. Zbiórka pieniędzy na „sprzątanie kościoła” będzie przeprowadzona w niedzielę 15 i 22 maja. Zbieramy po 80 zł od rodziny. Pieniądze można wpłacać bezpośrednio u członków Rady Parafialnej, do skarbony przy zakrystii oraz po każdej mszy świętej. Bardzo proszę aby koperty podpisać nazwiskiem wraz z adresem.
  6. Zachęcam do zakupu prasy katolickiej: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” oraz dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”.

 

 

Posted in Ogłoszenia duszpasterskie.