- Dzisiaj adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej mszy świętej.
- OSP Wola Radziszowska zaprasza na Dzień Krwiodawstwa, który odbędzie się 15-go sierpnia w godzinach od 9.00 do 13.00 na świetlicy Domu Ludowego w Woli Radziszowskiej.
- Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie organizuje jubileusz 100-lecia Szkolnictwa Zawodowego w Skawinie. Szczegóły na plakacie w gablocie.
- Różaniec fatimski poprowadzi róża św. Maksymiliana Marii Kolbego w środę o godz. 17.30.
- Zapraszamy parafian do udziału w dróżkach kalwaryjskich w dniach 15 i 16 sierpnia w czasie odpustu Wniebowzięcia NMP. Dróżki rozpoczynamy mszą świętą w klasztorze o godz. 7.00. Po mszy św. spotykamy się na Placu Rajskim z lewej strony bocznego wejścia. Dojazd do Kalwarii i powrót we własnym zakresie. Chętni do pielgrzymowania pieszo do Kalwarii mogą się dołączyć do pielgrzymów ze Skawiny, którzy wyruszą z naszego kościoła 14-go sierpnia o godz. 10.00. Wszelkie informacje i zapisy u p. Kazimiery Cora.
- W tym roku tradycyjnie msza święta dożynkowa 15 sierpnia w uroczystość Wniebowzięcia NMP o godz. 11.00. O przygotowanie kosza dożynkowego bardzo proszę koło gospodyń „WRZOZOWIANKI”. W tym dniu po każdej mszy świętej poświęcenie ziół i kwiatów.
- Bóg zapłać wczorajszym nowożeńcom za dekorację kwiatową w naszym kościele.
- Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na prąd, sprzątanie i utrzymanie naszego kościoła.
