OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12.02.2023.

1. Placówka Dziennej Opieki i Aktywacji Osób Starszych Filia „Północ” w Radziszowie działająca na terenie Dworu Dzieduszyckich zaprasza osoby powyżej 60-go roku życia, które chcą aktywnie wypełniać czas. Placówka funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  2. Dzisiaj zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu:
    – na godz. 12.00 mieszkańców rejonu: od Skawiny do przejazdu kolejowego
    – na godz. 13.00 mieszkańców rejonu: od przejazdu kolejowego i droga do Huty
    – na godz. 14.00 mieszkańców rejonu: droga wojewódzka od rodziny Pałac, obie strony do skrętu na cmentarz, droga na Borek Szlachecki prawa strona, osiedle

Natomiast za tydzień w niedzielę 19-go lutego zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu:
– na godz. 12.00 mieszkańców rejonu: Podole i Kotoc, droga do Kotoca oraz Pasternik i ulice.
– na godz. 13.00 mieszkańców rejonu: Skotnica, droga do Radziszowa od rodziny Budek do rodziny Tyrała.
– na godz. 14.00 mieszkańców rejonu: lewa strona drogi na cmentarz, góra wsi do kuźni, powrót do Pana Wantucha oraz droga od kościoła w dół w kierunku kuźni

1. W związku z trzęsieniem ziemi w Turcji, Metropolita Krakowski Marek Jędraszewski poleca przeprowadzenie zbiórki do puszek dzisiaj po każdej mszy świętej.
  2. Różaniec fatimski w środę 15-go lutego o godz. 17.30 poprowadzi róża Matki Bożej z Lourdes.
  3. Za tydzień w niedzielę składka inwestycyjna.